У чому відмінність джеггінси від джинсів?

Джеггінси - тип одягу, який просто зобов'язаний був виникнути, і кілька останніх років - ідеальне для цього час. Такому розвитку подій виявляли прихильність безліч модних тенденцій: і невщухаючий мода на джинси, і загальна одержимість легінсами, і масова любов до крихкості жіночого тіла, схожого на андрогіна. Так джеггінси стали втіленою мрією: комфортні, як джинси, стильні, як легінси.

джеггінси

Тільки ось модні джинси теж змінилися за останні кілька сезонів. Вони стали майже такими ж вузькими, як легінси. Тому важливо і цікаво зрозуміти, чи є сьогодні суттєві відмінності між легінсами, джеггінси і джинсами? І, якщо вони є, які конкретно?

джинси

Головна думка

Що таке джинси, не знає, напевно, тільки старий-престарий Робінзон Крузо. З джеггінси, навпаки, знайомі не всі. Що ж це за "звір"? Джеггінси - це вид футболок, які дуже схожі на культові штани з деніму. Щоб уміти відрізняти завужені джинси з м'якої тканини від привабливих зручних джеггінси, необхідно звертати увагу на описані нижче відмінності.

Тканина

Сьогодні навіть наймодніші джинси, наскільки м'якими і звуженими вони б не були, виготовляють з деніму - бавовняного матеріалу з додаванням еластичних ненатуральних волокон (лайкри, спандекса або еластану) для поліпшення посадки. Причому відсоток еластичних волокон в останніх моделях джинсів набагато вище, ніж був, наприклад, років 20 тому. У той час джинси в принципі шили з чистого котону, тепер же нереально знайти модель, в якій не буде хоча б пари відсотків синтетики. Проте, відсоток деніму в джинсах значно вище, ніж відсоток синтетичних волокон.

звичайні джинси

У випадку з джеггінси ситуація кардинально змінюється: якщо денім і є в складі тканини, то кількість еластичних волокон в ній завжди більше 30%. Деякі моделі взагалі зшиті зі стовідсоткового ущільненого трикотажу, як і легінси.

Ось чому джеггінси м'які, їх легко надіти, просто розтягнути. Джинси ж можуть доставити деякі незручності при одяганні, особливо після прання.

моделі

Джеггінси, як і джинси, можуть бути різними. Однак часто перші імітують відомі моделі друге. Наприклад, джеггінси можуть імітувати модні рвані джинси. Забарвлення також можуть бути самими різними.

Носять джеггінси, як і джинси, з довгими туніками, светрами і майками. Взуття підходить як на високих підборах, так і на плоскому ходу.

Пояс, кишені і шви

Джеггінси по суті - просто імітація джинсів. Ось чому перші ніколи не відповідають другим на сто відсотків. Винахідники джеггінси бажали в першу чергу збільшити їх комфортність, тому відправили на "модну звалище" все викликають найменший дискомфорт деталі: шви, застібки, блискавки, заклепки і кишені.

Джинси в обов'язковому порядку мають застібку на гудзиках або блискавки. На джеггінси застібка відсутня, тому що вона в принципі не потрібна - виріб і так відмінно розтягується, його можна надіти без особливих проблем. Деякі моделі джеггінси виробники прикрашають кнопками або заклепками, але ці речі несуть тільки естетичне навантаження, а не функціональну.

Напевно, головна відмінність джинсів від джеггінси. У першому випадку пояс жорсткий, добре тримає форму, підходить під ремінь, виразний за формою, не має схильності розтягуватися. Пояс джеггінси схожа на ту ж деталь футболок: простий, еластичний, легко розтяжний до необхідних розмірів. Талія в останньому випадку зазвичай висока. Одягати речі з таким поясом просто, швидко і зручно.

Джинси звичайно забезпечені декількома кишенями (кількість залежить від моделі). Кишені на джеггінси і в передній, і в задній частинах несправжні - їх силует просто прострачивается, але кишень як таких немає. І це в тому випадку, якщо модель передбачає кишені в принципі.

Шви на боках джеггінси, також як і кишені, можуть бути відсутніми. Якщо вони є в наявності, то вдають із себе просту імітація звичайних для джинсів швів.

зносостійкість

Джинси мають властивість з часом протиратися в різних місцях. Найчастіше дірки і потертості утворюються на попі і внутрішніх поверхнях стегон; так само часто терплять муки нижні частки штанин і місця заворотом моделі.

Джеггінси від таких проблем не страждають - їх замінюють свої мінуси. Наприклад, рвуться по швах (Особливо часто від постійної тривалої експлуатації). Також через величезної кількості синтетичних волокон в тканині джеггінси властиво покриватися не дуже акуратно виглядають катишкамі.

Від прання в гарячій воді джеггінси розтягуються, а джинси, навпаки, сідають.

Розмір

Багатьом доводилося перемірювати величезна кількість джинсів, перш ніж знайти ідеально підходящі модель і розмір. З джеггінси таких проблем не буває: наявність значної кількості синтетичних волокон в складі тканини дозволяє моделям не помічати флуктуації на половину розміру.

Багато хто вважає, що в цьому головний об'єднуючий легінси і джеггінси мінус: і ті, і інші дарують непередаване відчуття задоволення і розслаблення. А ось вузькі джинси, навпаки, здатні "бадьоро сигналізувати" про пару накопичилися за святковий сезон зайвих кілограмів. Як? Дуже просто: не бажаючи сходитися на те мете, де колись була талія.