Витапрост і Простамол Уно порівняння препаратів і що краще

Простатит і гіперплазія простати - найпоширеніші чоловічі сечостатеві захворювання Симптоми викликають неприємні хворобливі відчуття в урогенітальної зоні, утруднюється сечовипускання, виникає відчуття тяжкості в промежині. Проблеми з сечовипусканням викликають помилкове відчуття сорому, через якого чоловіки не поспішають звертатися до лікаря. В результаті хвороба запускається, подальше лікування затягується і ускладнюється.

Витапрост і Простамол Уно призначає уролог після проведених обстежень.

Витапрост

Діюча речовина - субстанція тваринного походження «Сампрост», являє собою екстракт бичачої передміхурової залози.

Лікарські форми Вітапроста:

 • Таблетки з вмістом субстанції «Сампрост» - 0,01 г. В якості допоміжних інгредієнтів до складу входять цукор, лактоза, діоксид титану, кальцій стеариновий 1-водний, крословідон, каллоідний оксид Кременя оксид, гідрокарбонат і ларілсульфат натрію, барвник
 • Ректальні супозиторії з вмістом субстанції «Сампрост» - 0,05 г, вітепсол - допоміжна речовина.

Простамол Уно

Продається препарат у вигляді капсул. Активний інгредієнт Простамола Уно - коричнево-зелена рідина зі специфічним запахом рослинного походження, виробляється з плодів пальми Сабаль шляхом екстрагування. Екстракт настоюється на спирту. Вміст активного екстракту в кожній капсулі - 320 мг.

До складу капсули входять допоміжні речовини:

 • Сукцінілірованний желатин.
 • гліцерин.
 • титану діоксид.
 • вода.
 • барвники.

Що спільного між препаратами

Простамол Уно і Вітапрос призначаються чоловікам при захворюваннях передміхурової залози. Обидва засоби містять активні інгредієнти натурального походження.

Лікувальний ефект від прийому препаратів виражається в зниженні больових відчуттів, зменшення дискомфорту при сечовипусканні, зниження відчуття тяжкості в області промежини, зникає почуття не до кінця спорожнення сечового міхура. Запалення простати зменшується, розсмоктується тромбоз.

Порівняння Вітапроста і Простамола Уно

Для порівняння механізму дії препаратів необхідно короткий опис захворювань, на які вони впливають.

Простатит виникає в результаті запалення передміхурової залози. Причини запалення простати:

 1. переохолодження.
 2. Малорухливий спосіб життя.
 3. Інфекції сечостатевої системи.
 4. Шкідливі звички.

У хворого на простатит виникає запалення і набряк залози, збільшується концентрація лейкоцитів тромбоцитів в зоні запалення, формується тромбоз, в епітеліальних шарі залози погіршується секреторна функція. Набряк простати тисне на сечовий канал, ускладнюючи сечовипускання.

Гіперплазії простати виникає в результаті гормонального порушення. Захворювання починається з збільшення обсягу м'язової оболонки сечового міхура. У наступній стадії відбувається дистрофічні порушення в клітинах м'язового шару сечового міхура, з'являються ознаки порушення евакуації сечі, порушення в нирках.

Передміхурова залоза збільшується в розмірах, виникає доброякісна пухлина. При натисканні може виділятися залишкова сеча, що вказує на неповне випорожнення через застійних явищ.

Активна складова Вітапроста «Сампрост» - екстракт передміхурової залози биків, містить біорегуляторних пептиди. Дія біорегуляторних пептидів направлено на поліпшення секреторної функції залози, набряк спадає, тромбоз простати розсмоктується, хворий відчуває полегшення. Налагоджується сечовипускання, усуваються дискомфортні відчуття в області передміхурової залози.

Дія Простамола Уно направлено на усунення запалення і покращує стан судинних стінок залози.

Речовини екстракту плодів пальми знижують рівень простагландинів, які відповідають за запалення в тканинах, мають спазмолітичну дію на гладку мускулатуру сечівника. Зниження спазмів мускулатури в сечівнику полегшує сечовипускання.

Засіб знижує синтез 5-альфа ретуктази - ферменту, який впливає на виробництво дегидротестостерона. Концентрація дегидротестостерона знижується, що веде до зниження метаболічних процесів в простаті. Заліза не зменшується в розмірах, але прийом ліків зупиняє подальшого збільшення гіперплазії.

Який з препаратів, коли і для кого краще

Пацієнти, яке відчувають загострення захворювання простати і утруднення при сечовипусканні, приймають Витапрост. Витапрост екстрено усуває симптоми запалення простати, полегшує функцію сечовипускання.

Пацієнти, у яких розвинулася гіперплазія простати, з метою запобігти подальшому зростанню пухлини, приймають Простамол Уно. Накопичувальний ефект надає профілактичну дію розвитку аденоми простати.

Добове дозування Вітапроста призначає лікар. Враховується ступінь розвитку захворювання, вік, загальний стан хворого, наявність ускладнень. Звичайне дозування - 1 таблетка два рази на день. Перший ефект настає протягом години. тривалість курсу - 7-10 днів. Для профілактики загострення простатиту, курс повторюють кожні півроку.

Протипоказання для застосування Вітапроста:

 • Наявність алергічних реакцій на складові інгредієнти.
 • Вік до 18 років, період становлення опорно-рухового апарату.
 • церебральний атеросклероз
 • епілептичний синдром

Дія Простамола Уно накопичувальне. Добова доза - 1 капсула. Терапевтичний ефект настає після шеститижневого прийому капсул. Для закріплення ефекту приймати препарат необхідно не менше трьох місяців. Тривалість прийому кошти не обмежується. Для профілактики розвитку гіперплазії Простамол Уно рекомендується приймати постійно. Препарат зупиняє ріст доброякісної пухлини передміхурової залози, полегшує сечовипускання.

Дослідження в РГМУ імені Пирогова показали, що прийом капсул знімає запалення і набряклість, у більшості пацієнтів покращилися диуретические функції, але повністю вилікувати захворювання не здатне. Препарат не вплинув на склад крові, не чинив токсичного впливу на організм.

Простамол Уно протипоказаний пацієнтам, з діагнозом цукровий діабет, оскільки містить в складі цукор. Препарат протипоказаний людям з непереносимістю лактози.