Вітрум Пренатал і Ельовіт порівняння і що краще

Народження здорового і міцного дитини - мрія будь-якого батька. Щоб бажання здійснилося, вагітній жінці потрібно уважно ставитися до свого здоров'я з перших днів. Це дуже важливо для формування майбутнього чоловічка. В організмі мами повинні бути всі необхідні елементи. Це зведе до мінімуму ймовірність ризиків і захистить малюка від можливих загроз.

Всю вагітність особливе значення має якість харчування. Від цього залежить загальний стан матері. Це впливає на розвиток органів малюка. Отримати всі необхідні поживні елементи із їжі важко. Добова норма вітамінів міститься у величезній кількості їжі, яке фізично з'їсти і засвоїти неможливо.

Мать и дитя в утробі повинні отримувати поживні речовини в повному обсязі. Якщо виникають збої, застосовуються спецзасоби. Вітрум Пренатал і Ельовіт Пронаталь - два відомих медпрепарату. Їм віддається більша перевага.

Вітрум Пренатал (Vitrum Prenatal)

Вітамінно-мінеральний комплекс, який зібрав в собі потрібні здоров'ю елементи. Призначається для лікування і з метою профілактики. Вагітні та жінки приймають при гіпо- та авітамінозах, дефіциті заліза, кальцію, мінеральних речовин.

Препарат щодня підтримує баланс, щоб плід нормально формувався. Покращує серцево-судинну, нервову і репродуктивну системи. Застосовується до, під час і після вагітності.

Мозок і зір дитини повинні продовжувати правильно розвиватися і після народження. Комплекс допомагає матері в період лактації відновлювати організм і насичує грудне молоко всім за необхідне, щоб малюк адаптувався до навколишнього світу.

Ельовіт Пронаталь (Elevit Pronatal)

= Універсальний поливитаминно-мінеральне комплекс призначається для профілактики і лікування гіповітамінозу, дефіциту вітамінів і мінералів в організмі жінки в період планування і самої вагітності, і навіть під час грудного вигодовування. =

= Препарат своїм унікальним мультивітамінним комплексом допомагає правильно розвиватися ембріону спочатку, знижує можливість развіванія вроджених вад. Закладений фундамент нормального росту і розвитку організму дозволяє дитині народитися здоровою. =

= В зв'язку з великим вмістом в складі дози фолієвої кислоти, заліза і вітаміну D, препарат допомагає правильно розвиватися серця і головного мозку плода. =

Народжена дитина також потрібна допомога. Перші місяці життя дуже важливі, тому що саме в цю мить йде перебудова і розвиток організму малюка в нових для нього умовах. Препарат з комплексом вітамінів підтримує організм матері і насичує грудне молоко усіма елементами, необхідні малюкові.

загальні ознаки

комплекси:

  1. Включають в себе основні вітаміни і мінеральні речовини в усередненої рекомендованій дозі.
  2. Випускаються у вигляді таблеток.
  3. Виробляються за кордоном.
  4. Застосовуються в період планування вагітності, на всіх етапах виношування, в період лактації.
  5. Призначаються при: анемії, токсикоз, дефіциті кальцію в організмі, фетоплацентарної недостатності, неправильному харчуванні.
  6. Інформація про протипоказання, побічні реакції і про взаємодію з іншими ліками дуже схожа.

Відмінності в складі

Лікарські засоби в своєму складі дуже схожі. Розрізняються лише в дозуванні і відсутності деяких елементів.

Уся таблиця з переліком складових компонентів наведена нижче:

  Ельовіт Пронаталь, мг Вітрум Пренатал, мг
вітаміни  
А 1,08 0,86
D3 0,0125 0,01
Е 15 30
З 100 120
В1 1,6 3
В2 1,8 3,4
РР 19 20
В5 10 10
В6 2,6 10
В7, Н 0,2 0,03
В9 0,8 0,8
В12 0,004 0,012
Макро- і мікроелементи
Mg 100 25
Ca 125 200
P 125 -
Mn 1 5
Fe 60 60
Cu 1 2
Zn 7,5 25
I - 0,15
Mo 0,025
Se 0,02
Cr 0,025

<В Витруме нет фосфора, принимающего участие в формировании костной материи. Нехватка опасна развитием рахита, понижением прочности костей, возникновением деформации в костях. Продукты богатые данным макроэлементом - молоко, мясо и рыба. В Элевите нет таких важных микроэлементов как:

  • йод, який відповідає за роботу щитовидної залози. Її функції порушуються при браку йоду, виникають проблеми в центральній нервовій системі. У великій кількості міститься в таких продуктах, як риба, морські водорості, устриці, яйця.
  • молібден в організмі відповідає за прискорення хімічних реакцій. Дефіцит проявляється дуже рідко. Виражається у вигляді порушення з боку нервової системи. Найбільше цього елемента в молоці і його похідних, капусті, шпинаті, висушених бобах, агрус, чорній смородині, печінці та нирках тварин, борошняних виробах.
  • селен, потрібен для нормальної роботи щитовидної залози і імунітету. Недолік його веде до кардіоміопатії, анемії, порушення в кістковій тканині. Міститься в горіхах, рибі та м'ясі.
  • хром веде контроль над цукром в крові. Продукти, що містять цей елемент: печінку, яйця, вівсяні пластівці, гриби і м'ясо.

Ельовіт Пронаталь або Вітрум Пренатал: що краще

Кожна людина відчуває потребу у вітамінах додатково, особливо організм вагітної жінки. Вітамінні комплекси рекомендується приймати не тільки під час всього періоду вагітності, а починати за кілька місяців до вагітності. Це дозволить знизити ризик появи вроджених вад серця у дитини, а також не народити раніше строку.

Вітаміни групи B зменшують ризик виникнення проблем в сечовий системі, виникнення дефектів на обличчі, гідроцефалії.

Фолієва кислота, якщо жінка почала приймати її заздалегідь з метою профілактики і під час вагітності в першому триместрі, скорочує виникнення порушень в нервовій системі.

Засоби, в складі яких вітамін E, широко застосовуються при лікуванні безпліддя, невиношування вагітності, фетоплацентарної недостатності, гестозу. Збільшує шанси зачати дитину. Особливо значущий для системи репродукції і нормального перебігу вагітності.

Залізо дуже важливо для профілактики і лікування залізодефіцитної анемії при вагітності.

Популярність Ельовіт Пронаталь така ж, як і у Вітрум Пренатал. Дати однозначну відповідь, який з них краще, неможливо. Вони підбираються індивідуально під кожну людину, беручи до уваги яких конкретно поживних елементів не вистачає. Аналіз крові надає детальну інформацію про стан організму жінки, яка перебуває в положенні. Брак вітамінів, як і перенасичення, може нашкодити здоров'ю.

Дані описи препаратів представлені в спрощеній версії. Придбання і прийом рекомендуються тільки після консультації з лікарем і після вивчення інструкції, затвердженої виробником.

Відомості представлені з метою ознайомлення. Не бажано займатися самолікуванням. Призначення, визначення дозування, коли і як приймати - рішення, які приймає тільки лікар.