Вельвет або ламінування вій порівняння процедур і що краще

Немає такої жінки чи дівчини, яка не прагнула б виглядати привабливіше. Щоб задовольнити потреби кожної, косметологічні служби пропонують ряд процедур, які допомагають зробити окремі частини обличчя більш вираженими.

Наприклад, вельвет або ламінування вій. Ці косметологічні процедури дозволяють не тільки краще виглядати зовні, але і значно полегшують щоденний догляд.

На які сторони процедур необхідно звернути увагу? У чому гідність кожної? Чи є недоліки? Щоб відповісти на ці питання, необхідно уважно розглянути кожну з них.

Вельвет вій - новий напрямок для жіночої краси

Головне завдання косметологів: за допомогою процедури зробити так, щоб натуральні вії виглядали як нарощені. При цьому їх фортеці і здоров'ю ніщо не повинно зашкодити.

Реконструкція вій Velvet включає в себе молекулярну кератопластики верхніх і нижніх волосся переднього краю століття, тобто допомагає натуральним волосинки стати більш здоровими, подовженими і погустевшімі. Жіноча половина після даної маніпуляції виглядає ефектніше і красивіше.

Особливості Velvet:

 • Здійснюється на верхніх і нижніх волосинки.
 • За рахунок шовкового напилення вії ущільнюються, але при цьому залишаються м'якими. Набувають вигин, колір стає більш вираженим, об'ємними.
 • За рахунок відсутність жорсткого каркаса, не виникає заломів, перекручень, коли відростають природні волоски. Вони практично не відрізняються від реконструйованих вій.
 • Після закінчення процедури відсутня мокрий ефект.

Процедура виконується близько півгодини. ФОТОрепортаж з закритими очима. Можна сказати, що процес реконструкції проходять п'ять ступенів:

 1. Підбір подушечок для потрібного згину. Вони прикладаються до століття - це дає можливість рівномірно охопити і розподілити вії. Для коротких - розмір номер 5. На великих віях він створює ефект бігуді. Найбільш стандартними є М (сильний вигин) і L (натуральний вигин), перевагу яким віддає сам клієнт.
 2. Щоб підготувати кутикулу для розкриття і кращого проникнення косметологічних кошти вглиб, наноситься спеціальна речовина. Воно може викликати легке печіння - це нормально. Якщо симптом не проходить і викликає рясні сльозоточивість - це говорить про алергічної реакції або індивідуальної нестерпності. Можливо процес потрібно буде призупинити, щоб уникнути небажаних реакцій.
 3. Для посиленого зростання, еластичності, блиску, фахівець завдасть відповідні речовини.
 4. фарбування. У нижніх волосинок забарвлюють тільки кінчики.
 5. «Запечатування» за допомогою шовкового напилення. На це йде найбільше часу. Закінчивши, фахівець прибере валики, усуне залишки відпрацьованого матеріалу. Дасть рекомендації не вмиватися близько шести годин.
У домашніх умовах, після закінчення тижня, необхідно обробляти вії фібрилярні комплексом. Зазвичай його надає майстер. Комплекс складається з різноманітних маслянистих екстрактів. Він посилить результат маніпуляції і додасть густоти, довжини.

Ламінування - маніпуляція живить і подовжує вії

Процедура допомагає волоссю, розташованим по передньому ребру вільного краю століття, стати візуально довше. При цьому вони виглядають природно. Вважається, що волосинки отримують харчування корисними речовинами, що входять в «будівельний» матеріал.

До ламінування вдаються влітку, коли використання косметики зводиться до мінімуму. Після ламінування зростання вій не зупиняється. Під час сну вони не змінюють своєї форми і не загинаються.

Особливості процедури:

 • Надає нову форму, бажаний вигин.
 • Відновлює натуральний блиск.
 • Активізує цибулини, що сприяє швидкому зростанню.
 • Робить зміцнилися і погустевшімі.
 • Відновлює структуру втрачених волосків.
 • Дає окологлазной поверхні необхідне харчування.

Вії виглядають немов нарощені, змінюючи вираз обличчя. Процес ламінування не супроводжується неприємними відчуттями крім легкого печіння. Іноді він викликає сльозоточивість.

процедура проводиться в положенні лежачи. Для створення вигину застосовують валик. Після укладання вій на валик, наноситься спеціальна професійна суміш.

Процес здійснюється п'ятьма кроками. У момент кожного наноситься певна суміш. Це створює потрібний вигин. На весь процес йде півтори години. Протягом доби необхідно утримуватися від вмивання.

На що необхідно звернути увагу перед процедурою:

 • Матеріал для ламінування має містити натуральний склад.
 • Не можна ламінувати нарощені вії.
 • Процедуру проводять не частіше двох разів на рік.

Чи не варто очікувати від процедури чудес, якщо природна форма волосинок рідкісна або вони короткі. Але тішить те, що навіть в цьому випадку очі будуть чітко виділятися.

Що спільного у процедур

 1. Вельвет і ламінування спрямовані на те, щоб надати жіночому обличчю більшої виразності і привабливості. Створюється ефект нарощених вій.
 2. Для виконання потрібно знайти хорошого, з досвідом майстра, щоб не соромно було показатися на люди.
 3. Обидві процедури займають за тривалістю виконання у свій час - півтори години.
 4. Мають протипоказання для певної групи людей. До складу засобів, що застосовуються під час процедур, входять речовини, що викликають роздратування.
 5. Результат не довговічний. Більшою складності ефект зберігається два місяці.

Чим відрізняються процедури

В основному відрізняються матеріалом і засобами, застосовуваними під час процедури.

Вельвет здійснюється як на верхніх, так і нижніх віях, на відміну від ламінування. Вельвет надає волосинки більшої м'якості, ніж ламінат.

При вельвет відсутня мокрий ефект. З ними можна відвідувати басейн і сауну. Вони піддаються фарбуванню. На них можна наносити туш.

Яка процедура і кому краще підійде

Не можна дати однозначну відповідь. Кожна клієнтка сама вирішує який косметологічної процедурою віддати перевагу. В індивідуальному порядку побажання обумовлюються з майстром.

Однозначно не підійдуть обидві процедури тим, хто виношує вагітність, переніс операцію на очах, має прогресуючий запальне захворювання очей або індивідуальну непереносимість одного з компонентів, застосовуваних засобів.