Венарус або Детралекс порівняння засобів і що краще

Венарус і Детралекс - препарати, розроблені для лікування і профілактики різних венозних захворювань. Випускаються в таблетках, мають ідентичний складу, але механіка дії все одно відрізняється через наявність додаткових компонентів. При призначенні кошти лікар оцінює стан пацієнта, ступінь розвитку захворювання, детально вивчає всілякі протипоказання, щоб підібрати оптимальне рішення з урахуванням всіх нюансів.

Венарус

Проводиться у формі таблеток, активні компоненти - диосмин, гесперидин. Антіопротектівное, венотонизирующее засіб. Забезпечує зниження розтяжності вен, збільшується тонус, сприяє активному зниженню застою венозного.

Забезпечує швидке зниження проникності капілярів, знижує рівень їх ламкості, збільшує резистентність. Забезпечує покращений лімфтоотток, мікроциркуляцію. Систематичне застосування усуває виражені прояви недостатності венозної хронічного типу (нижніх кінцівок).

показання:

 • Терапія симптоматики захворювань вен.
 • Венозно-лімфатична недостатність.
 • При виникненні судом в ногах.
 • При відчуттях розпирання і тяжкості, болю, серйозних проявах втоми кінцівок нижніх.
 • При виникненні набряклості.
 • При виникненні змін трофічних клітковини підшкірної і шкіри.
 • При виразках трофічного характеру.
 • При виникненні симптомів геморою (хронічного, гострого).

При грудному годуванні рекомендується виключити прийом препарату, що стосується вагітності, то засіб застосовується, так як негативних і побічних ефектів впливу активних компонентів не було зафіксовано.

Детралекс

активні компоненти - гесперидин, диосмин. Випускається у формі таблеток. Засіб капіляростабілізуючих. Надає антіопротекторное і венотонічну дію. Забезпечує зниження проявів розтяжності вен, покращує мікроциркуляцію і зменшує проникність капілярну. Забезпечує їх резистентність, формує покращений дренаж лімфатичний.

Формує венозний тонус, зменшує вплив ендотелію і лейкоцитів, знижує шкідливу дію медіаторів запалення на венозні стінки, стулки клапанів. Через нирки виводиться не більше 14% речовин, що формує можливість прийому навіть при певних патологіях ниркових. активно метаболізується.

показання:

 • При різних венолімфактіческіх ураженнях.
 • При серйозної втоми в ногах, болях, проявах нічних судом та при виникненні набряків.
 • При порушеннях трофічного характеру.

Нерідко використовується для усунення симптоматики хронічного і гострого геморою, але використовується виключно в терапії комплексного характеру, не провокує лікування проктологічних захворювань. При використанні препарату рекомендується забезпечити максимальний контроль ваги, використання спеціалізованих панчіх для поліпшення кровообігу.

При вагітності прийом здійснюється з обережністю, тільки в разі, якщо ефект буде в кілька разів перевищувати можливі загрози. У період годування не призначається.

загальні характеристики

Обидва препарати забезпечують венотонічну дію. При цьому, не мають впливу на центральну нервову систему, що провокує відсутність серйозних побічних ефектів.

Є можливість застосування під час вагітності, але призначення здійснюється лише лікарем. Засоби мають високі параметри ефективності, що провокує можливість їх застосування в якості елемента профілактики виникнення захворювань венозного типу і геморою.

До складу входять ідентичні компоненти.

Чим відрізняються?

Детралекс має більш високі рейтинги популярності, так як пацієнти відзначають мінімальну кількість побічних ефектів, високі параметри ефективності. Діє швидко, але має більш високі параметри ціни.

Венарус доступніший, не провокує виникнення збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту (такі збої можливі при застосуванні Детралекса).

Відмінності препаратів незначні, вони складаються в додаткових компонентах. Але, саме наявність даних компонентів робить Детралекс більш ефективним, мінімізує кількість побічних ефектів.

Що краще?

Венарус застосовується в разі, якщо у пацієнта спостерігаються певні патології, захворювання або ж просто розлади роботи шлунково-кишкового тракту, застосовується в тому випадку, якщо мова йде про тривалий курс лікування. Препарат більш доступний, що дозволить отримати перспективи економії, в той час, як ефект у нього відзначається високий.

Детралекс призначають в тому разі, якщо у пацієнта робота пов'язана з серйозною концентрацією уваги, або ж систематично виявляються мігрені, головні болі. Даний засіб практично не має ніякого впливу на нервову систему. При короткому курсі лікування вважається відмінним варіантів, так як забезпечує швидкий ефект. Він відмінно допомагає при геморої. Вже після першого прийому здійснюється повноцінне усунення симптоматики.

При лікуванні порушень кровообігу венозного, щоб досягти максимального ефекту рекомендується використовувати збалансоване харчування, виключити тривале перебування на сонці, використовувати спеціальні панчохи для поліпшення роботи системи кровообігу.