Вазокет або Флебодіа відміну засобів і що краще

Вазокет - це препарат, який представляє з себе практично стовідсоткову копію іншого лікарського засобу - флебодіа 600. На першому місці в складі обох ліків знаходиться диосмин як активна діюча речовина. Який препарат придбати? Це питання часто дуже важливий для людей, що мають проблеми з кровообігом в венах, варикоз або хронічну венозну недостатність. Який з лікарських препаратів визнати придатним для використання в найбільшою мірою - Вазокет або флебодіа? Що з них краще включити в компоненти комплексної терапії або використовувати як самостійний засіб?

Вазокет: загальні відомості

Якщо є проблеми з венами, Вазокет допомагає поліпшити кровообіг і зробити стінки судин більш еластичними. Крім цього, він дозволяє в істотному ступені зменшити розвивається набряклість. Також це засіб допоможе швидко і ефективно зняти запалення.

Діосмін - основна діюча речовина - в препараті присутній в кількості 600 міліграмів. Крім основи ліки таблетка містить і інші складові. Це кукурудзяний крохмаль, повідон, мікрокристалічна целюлоза і стеарат магнію. Вазокет надає яскраво виражений венотонізуючою ефект стосовно до стінки судин в кровоносній системі.

Крім цього, лікарський препарат має наступні лікувальні властивості:

 1. Покращує процес забезпечення лимфодренажа.
 2. Покращує стан капілярів лімфатичної системи і частоту скорочення.
 3. Знижує тиск в судинах лімфовенозної системи.
 4. Підсилює процеси мікроциркуляції крові, діючи на проникність капілярного русла.
 5. Допомагає кисню краще проникати в тканини, що сприяє поліпшенню їх трофіки.
 6. Перешкоджає утворенню тромбів.

ліки володіє хорошою усмоктуваністю через слизову оболонку шлунка. Через 2-3 години після застосування воно надходить в кров. Максимальної концентрації препарат досягає через п'ять годин після застосування.

діосмін має накопичувальний ефект. Місце його накопичення - стінки порожнистих вен і вен нижніх кінцівок. У стінках вен накопичувальний ефект ліків триває близько 96 годин.

Спосіб застосування, побічні ефекти і наявність протипоказань

В кожну упаковку Вазокет вкладена докладна інструкція із застосування. Лікарський препарат відрізняється цілком демократичною ціною. Вартість його менше, ніж флебодіа, але ненабагато.

Вазокет можна застосовувати, якщо є венозна недостатність, підвищена ламкість капілярів, порушення процесів мікроциркуляції, варикозне розширення вен і геморой в стадії загострення.

Іноді вживати Вазокет рекомендують як засіб профілактики від виникнення кровотеч, коли встановлюють внутрішньоматкову спіраль або проводять операцію з видалення вен.

Вазокет протипоказаний до використання в наступних випадках:

 • Пацієнт не досяг віку в 18 років.
 • Володіє підвищеною реакцією на активне діюча речовина або додаткові компоненти.
 • Для жінок препарат заборонений протягом усього періоду грудного вигодовування.
В якості побічних ефектів при використанні Вазокет виступають проблеми з травленням, головний біль і алергічна реакція на компоненти препарату. Про випадки передозування нічого не відомо. На період лікування утримайтеся від вживання алкоголю.

Флебодіа - загальні відомості

Кожна таблетка флебодіа 600 укладена в плівкову оболонку. Вони мають круглу двоопуклу форму і рожевий колір. Діосмін в складі препарату також міститься в кількості шістсот міліграмів. До додаткових складових належать тальк, колоїдний діоксид кремнію, стеаринова кислота і мікрокристалічна целюлоза. Флебодіа випускається у формі блістерів. Кожен блістер складається з 15 таблеток.

Ліки має виражену флеботонізірующее дію. Дозволяє зменшити розтягнення в стінках вен і підвищити ступінь їх діяльності. При його застосуванні не застоюється венозна кров і поліпшуються процеси, що забезпечують лімфатичний дренаж. Капіляри в лімфатичної системи починають скорочуватися частіше і активно, внаслідок чого відбувається зниження тиску лімфи. Якщо застосовувати флебодіа, на стінки судин посилюється судинозвужувальну дію адреналіну. У тому числі блокується вироблення вільних радикалів і утворенняпростагландинів.

У яких випадках слід застосовувати препарат флебодіа 600:

 1. Хворим з лімфовенозної недостатністю.
 2. Хворим, які відчувають тяжкість і біль у кінцівках.
 3. Для ліквідації порушень процесів мікроциркуляції.
 4. При симптомах загострення геморою.

Флебодіа не рекомендується приймати, якщо:

 • Ви володієте гострою реакцією на її компоненти.
 • Перебуваєте в лактаційному періоді (для жінок).
 • Чи не досягли віку вісімнадцять років.
 • виношуєте дитини.

Ліки можуть стати причиною печії, нудоти, болі в животі і головного болю.

Що спільного у Вазокет і флебодіа

Обидва лікарських засоби - і Вазокет, і флебодіа - діють на вени і судини практично однаково. Вони значно покращують функціональний стан стінок кровоносних судин. Стінки стають більш пружними і міцними. Зменшується проникність капілярів і вони рідше рвуться. Обидва засоби випускаються в таблетованій формі.

Різниця між Вазокет і флебодіа

Вибрати правильно такий препарат, який впорається в разі варикозного розширення вен і хронічної венозної недостатності, дуже важливо. На вибір ліки впливає велика кількість чинників, які необхідно прийняти до уваги. До цих факторів належать:

 1. Наскільки препарат ефективний, безпечний і доступний.
 2. Чи володіє він побічними ефектами і скільки триватиме курс лікування.
 3. Скільки коштує препарат.

Основна різниця між ліками - різні допоміжні компоненти, присутні в складі. Ця різниця може мати суттєве значення при виборі, так як окремі складові можуть викликати побічні ефекти у деяких хворих. Препарати однаково ефективні і мають схожі можливими побічними ефектами. Різниця між ними - лише у вартості. Однак потрібно вказати, що до складу флебодіа входить менша кількість додаткових компонентів.

Який препарат визнати найкращим і безпечнішим?

Хоча оригінальний препарат (в цьому випадку флебодіа) і вважається краще дженериків, проте Вазокет не поступається йому за якістю. Обидві фірми-виробника мають відмінну репутацію і займаються випуском продукції високої якості. Визначити оптимальний засіб в кожному конкретному випадку зможе тільки лікар з урахуванням індивідуальних особливостей організму хворого.