Рідкокристалічний телевізор - універсальна пропозиція для будь-якого приміщення

Вирушаючи купувати новий телевізор, ми не підозрюємо, які мають бути муки не стільки з вибором моделі і розміру, скільки з необхідністю зрозуміти технічну термінологію і оцінити переваги одних моделей перед іншими. Слухаючи консультанта в магазині, пересічний покупець впадає в тихе зневіру і часто починає тихо ненавидіти продавця. Для самих непосвячених хочемо розповісти про рідкокристалічних телевізорах.

У ЖК телевізорах спосіб формування зображення заснований на рідких кристалах, використаних як "затвори", пропускають частинки випромінювання від світлодіодів підсвічування або ламп. РК-матриця LCD передає зображення мільйонами мініатюрних пікселів. До честі таких пристроїв необхідно віднести їх тонкі екрани і невелику вагу, який дозволяє кріпити їх на стінах і використовувати практично в будь-яких приміщеннях. Велика кількість різних моделей дозволяє вибрати телевізор з будь-яким показником яскравості, діагоналі екрану і контрастності. Недоліком роботи пристрою на рідких кристалах є певне перекручення кольору і вади контрастності через маленького кута огляду. Хоча головною проблемою LCD-панелей залишається недостатня глибина чорного.

переваги

Перевагою ЖК телевізорів стали низьке енергоспоживання, маленьку вагу і товщина. У цьому випускаються моделі з великим розгоном в діагоналях від 15 до 80 дюймів. Під час роботи телевізори демонструють хорошу яскравість зображення при будь-якому освітленні і володіють тривалим терміном служби.

недоліки

До недоліків ЖК-телевізорів відноситься недостатня глибина чорного кольору, втрата якості зображення при демонстрації відео з низьким дозволом і сильно спотворені кольори зображення, які залежать від зміни кута огляду. У технічних характеристиках кожної моделі рекомендований кут огляду обмовляється окремим пунктом.

LED-підсвітка

У рідкокристалічних телевізорах використовується два види підсвічування. Світлодіодну LED-підсвічування зараз практикують встановлювати на всіх нових моделях, моделі раннього випуску працювали на елементах підсвічування матриці лампами з холодними катодами. Зміна способу підсвічування дозволило значно збільшити кількість переданих квітів і наблизити його до натурального. Світлодіодна технологія додатково скоротила споживання електрики і дозволила виробляти більш тонкі панелі з поліпшеними характеристиками контрасту і яскравості зображення. Недоліком світлодіодної технології стала висока ціна телевізорів.

В каталозі цін Aport.ru можна докладніше дізнатися не тільки про ціни на ЖК телевізори, але і ближче познайомитися з найбільш популярними моделями.