Жіночі наручні годинники на літо 2015

Жіночі наручні годинники - це не тільки пристрій для стеження за часом, але і стильний аксесуар, який може багато чого розповісти про свою власницю і доповнить її зовнішній образ. Годинники підбирають під настрій, під ситуацію, в якій ви плануєте їх носити. З урахуванням того, що мода на окремі моделі проходить досить повільно, насолоджуватися новими годинками і залишатися стильною ви зможете досить довго. Поговоримо про найбільш цікавих брендах, які пропонують актуальні моделі цього літа.

Tissot

Це відомий швейцарський бренд, який в 1985 був викуплений корпорацією Swatch Group Ltd. Вже більше ста років Tissot активно співпрацює з нашою країною - у російських офіцерів імператорської армії були саме такий годинник. І до цього дня дані годинник можна назвати ідеальним співвідношенням ціни і якості. Швейцарська якість відоме у всьому світі.

Swatch

Дані годинник трохи нагадують дитячі іграшки - вони маленькі, виконані з пластика в найяскравіших кольорах. Саме ці оригінальні пристрої змогли витіснити зі швейцарського годинного ринку недорогі японські Seiko. Хіба можуть японці домінувати на швейцарському ринку? Ось і Swatch вирішили, що з цим треба щось робити. Швейцарці змогли запропонувати ринку свої перевірені століттями годинникові механізми в простих і веселих пластикових корпусах, і це спрацювало. На сьогодні серед брендів, що належать Swatch Group, можна виділити такі, як Rado, Omega або Harry Winston.

Armani

Реклама

Джорджіо Армані - легендарний дизайнер. Все, що він робить, миттєво завойовує любов публіки: від одягу до годин. Годинники будинок мод Армані випускає під двома брендами - Emporio Armani і AX Armani Excange. Ці лінійки спрямовані на різні сегменти і розділені для того, щоб максимально охопити найрізноманітніші смаки і бюджети. У будь-якому випадку, ви купуєте за свої гроші прекрасна якість і оригінальний дизайн.

Calvin Klein

Не дивлячись на те, що сам бренд Кельвін Клайн американський, але годинник під ним випускаються в Швейцарії на заводах концерну Swatch Group Ltd, що робить їх дуже привабливими для любителів якісних і недорогих годин.

Guess

Якщо ж ви хочете насолодитися справжнім північно-американським брендом, то беріть години Guess. Ці моделі виглядають дуже модно і навіть зухвало часом, але в цьому і полягає їх родзинка. Це молодіжна колекція, створена для сучасних людей, які пишаються своїм смаком і відчуттям стилю.

Anne Klein

Для любителів більш простого і традиційного дизайну в США випускаються годинник під брендом Анна Клайн. Вони недорогі і практичні. Їх можна зустріти на руках рядових американців. Виглядають такі годинник дуже привабливо і акуратно.

Michael Kors

Майкл Корс - американський годинний бренд для любителів розкоші і типово американського дизайну. Це справжня класика з США.