Валз або Лозап порівняння і що краще

За високого кров'яного тиску і гострої міокардіальної дисфункції лікар рекомендує приймати таблетки. Найчастіше, це Валз або Лозап. Ці медикаменти відмінно зарекомендували себе, так як допомагають стабілізувати показники на тонометрі і підтримувати життєдіяльність організму на необхідному рівні.

Валз

В основі таблеток Валз лежить активний компонент валсартан в дозуванні 40 мг, 80 мг або 160 мг. Їх призначають при нестабільному артеріальному тиску, хронічної серцевої недостатності і для підвищення шансів на виживання при виникненні гострого інфаркту серцевого м'яза. У ліки є такі протипоказання:

  • Негативна реакція на валсартан.
  • Ціррозние зміни печінки.
  • Дисфункція ниркової діяльності.
  • вагітність.
  • гиполактазия.

На початку лікування показана мінімальна дозування. Лікуючий лікар стежить за станом організму. Якщо хворому не стає краще, дозу поступово підвищують. Медикаментозний засіб всмоктується повільно, зате його дія є пролонгованим. Після 24 годин терапію повторюють. Таблетки мають накопичувальний ефект. Гіпертонік відчуває значне поліпшення самопочуття через місяць щоденного прийому ліків. Однак різко переривати лікування не рекомендується. Вихід повинен бути поступовим.

У Валз є побічні дії. При його призначенні деякі хворі скаржаться на виникнення болю в кишечнику, на головні болі, поява проходить висипу, міалгію, інфекції дихальних шляхів. Таблетки варто застосовувати з великою обережністю тим пацієнтам, які страждають від дефіциту натрію. При первинному призначенні діуретиків, їх дозу необхідно зменшити.

Вміст електролітів і рівень води в організмі хворого необхідно нормалізувати. У процесі лікування рекомендується контролювати рівень кінцевого продукту креатин-фосфатного реакції і азоту сечовини.

Протягом прийому таблеток необхідно проявляти уважність при водінні будь-якого транспорту або при виконанні будь-якого завдання, що вимагає підвищеної концентрації, так як функції нервової системи сповільнюються, а увага притупляється.

Лозап

Лозап - це антигіпертензивний препарат, в основі якого лежить лозартан калію. Має таблеткового форму. Медикамент призначають при гіпертонії, гострої міокардіальної дисфункції, підвищення показників глюкози в крові і ураженні нервової системи (діабеті).

Протипоказання для прийому:

  • Високий відсоток калію в крові.
  • Алергія на лозартан калію.
  • Низькі показники кров'яного тиску.
  • вагітність.
  • зневоднення організму.

Рекомендована доза прийому кошти - 50 мг. Якщо симптоми залишаються, щоденну дозу підвищують до 100 мг. При прийомі допоміжних сечогінних засобів рекомендується не перевищувати 25 мг дозу лозартану. При передозуванні можливе виникнення тахи- або брадикардії. У цьому випадку необхідна консультація лікаря, який підбере правильну терапію для виведення надлишку ліки.

При лікуванні хворої частіше не скаржиться на побічну дію. Лише у 1% гіпертоніків зустрічаються такі проблеми як мігренозні болю, загальна слабкість, розлад травлення, суглобові болі.

Лозап варто застосовувати з обережністю тим пацієнтам, яким прописані діуретики і адреноблокатори. Ліки вступають в реакцію, посилюючи вплив на організм.

Загальна в препаратах

Обидва препарати застосовують при гіпертонії і гострої міокардіальної дисфункції. Їх призначає лікар. Прийом таблеток здійснюється раз на добу. Ефект є пролонгованим.

Валз і Лозап надають на організм легкий сечогінний вплив. Вони не викликають звикання, однак якісно і надовго стабілізують самопочуття. Дані лікарські засоби наділені мінімальними побічними явищами. Більшість хворих переносять призначення досить добре. На тлі прийому ліків зменшується ризик розвитку інфаркту або інсульту.

відмінність препаратів

Валз розширює стінки артерій і кровоносних судин. Це сприяє поступовій нормалізації тиску і поліпшення загального самопочуття. Дія Лозап направлено на поступове зниження периферичного судинного опору (ПСС). Кількість гормонів адреналіну і альдостерону помітно падає, вплив на серце зменшується. Як результат, самопочуття хворого нормалізується.

Що з них, коли і для кого краще

Обидва препарати однаково затребувані хворими-гіпертонікам.

Лозап є більш легким лікарським засобом, що має мінімальний набір побічних дій. Він легко переноситься організмом і якісно знижує показники на тонометрі. Медикамент можна застосовувати при невисоких показниках і нестабільному самопочутті. Однак тиск знижується поступово за умови прийому таблеток протягом певного періоду часу в дозуванні, рекомендованої лікарем.

Валз вважається комбінованим сучасним лікарським засобом. Його багатий склад допомагає хворим з дуже високими показниками кров'яного тиску. Він здатний допомогти пацієнтам, які перенесли ІХС з розвитком відмирання ділянки серцевого м'яза. Лікарський засіб має накопичувальний ефект. Його вартість перевищує номінальну вартість Лозап.