Валз і Валз Н що краще і в чому різниця

Незважаючи на те, що назви препаратів Валз і Валз Н практично ідентичні, у них є ряд відмінностей. Саме тому різні і показання до застосування, режим дозування та деякі протипоказання.

Валз

Даний засіб випускається в продаж виключно в формі таблеток. Призначається воно для людей з різними недугами серцево-судинної системи.

У список показань входять:

 • Артеріальна гіпертензія.
 • Хронічна серцева недостатність.
 • Терапія для підвищення виживаності після інфаркту міокарда.

Центральне місце в складі препарату займає речовина валсартан (320 мг). Також в кожній таблетці міститься ряд додаткових компонентів, службовців для полегшення засвоєння ліки організмом.

Не можна приймати Валз при наявності ниркової недостатності, в дитячому віці, при порушеннях роботи печінки, а також жінкам у період вагітності та лактації. У список протипоказань входять і такі захворювання, як:

 • холестаз.
 • Системна червона вовчанка.
 • Цукровий діабет IIтіпа.
 • біліарний цироз.
 • Порушень ниркової функції за шкалою 9 Чайлд-П'ю.

Не можна починати лікування цим засобом, якщо є непереносимість лактози, лактази, так як до складу таблеток входить лактоза.

При артеріальній гіпертензії хворий повинен приймати по ¼ таблетці щодня. При перенесеному інфаркті міокарда доза повинна бути збільшена до 1 цілої таблетки на добу. При цьому час прийому неважливо. Також не має значення, коли був останній прийом їжі.

Тривалість курсу повинна бути визначена лікуючим лікарем.

Валз Н

Валз Н - препарат тієї ж групи, що і його вищеописаний "колега". Однак склад цих ліків відрізняється. Також головними діючою речовиною тут є валсартан (160 мг). Однак ще присутній другий сильний компонент - гідрохлортіазид. Ця речовина підсилює ефект впливу валсартану на організм.

Препарат добре знижує тиск, а пік його впливу доводиться зазвичай на 4 тиждень прийому.

Показанням до застосування є артеріальна гіпертензія. Приймати Валз Н потрібно по 1 таблетці 1 раз на добу, запиваючи великою кількістю води. Приймати їжу перед цим, чи ні, неважливо. Тривалість лікування цим засобом повинен встановити лікар.

Валз Н можна застосовувати, якщо є такі захворювання:

 • Порушення функцій печінки і жовчних проток.
 • Червона вовчанка.
 • Гіпокаліємія та гіпонатріємія.
 • анурія.
 • Ниркова недостатність.

Протипоказано засіб в період вагітності і лактації.

схожість препаратів

Обидва засоби, описані вище, мають однаковий напрямок впливу. Лікар призначає Валз і Валз Н для лікування підвищеного тиску.

Ці препарати реалізуються в таблеткової формі, маючи і однаковий режим прийому.

Валз і Валз Н можна застосовувати для лікування осіб, які не досягли віку 18 років, а також жінкам у період лактації та гестації.

Ці лікарські засоби є досить важкими, тому їх не можна придбати безрецептурно. В період прийому цих медикаментів потрібно утриматися від занять діяльністю, що вимагає підвищеної концентрації уваги.

Протягом лікування обома препаратами повинен проводитися контроль іонів літію в організмі.

Тривалість курсу прийому Валз і Валз Н не повинна перевищувати 4 тижнів. Середня тривалість такого лікування становить 14 днів. Повтор курсу повинен призначити також лікар.

Порівняння і відмінності

Незважаючи на багато схожі параметри, Валз Н має крім валсартана в своєму складі ще й гидрохлоротіазід. Хоч Валз і є сильним препаратом, але все ж напрямок впливу у нього трохи вже.

Завдяки наявності гідрохлортіазиду Валз Н має більш широкий спектр дії. Наприклад, це ще і відмінний діуретик. До речі в окремих випадках його можна застосовувати і при ураженні ниркової системи середнього ступеня. Валз при будь-якому захворюванні нирок застосовуватися не повинен.

Відрізняються таблетки і зовні. У Валз Н по краю таблетки присутній гравірування В і Н. У Валз є тільки спеціальні "ризики" по канту.

Різна і вартість зазначених медикаментів. Ціна Валз починається з 307 рублів, а Валз Н - від 390 і вище.

критерії вибір

Обидва з описаних вище ліків показали себе як хороші засоби від підвищеного тиску. Однак Валз Н має ще й виражену діуретичну дію. До того ж область його застосування ширше.

Але в той же час ціна на цей засіб трохи вище. Який конкретно препарат вибрати, повинен вирішити тільки лікуючий лікар з урахуванням індивідуальних фізіологічних параметрів пацієнта. Істотних відмінностей між зазначеними препаратами немає, тому порекомендувати щось одне важко. Тим більше що не рідкісні ситуації, коли комусь відмінно допоміг Валз, а для іншого хворого позитивної динаміки цей засіб не створило. У такому випадку лікар лікуючий лікар може порекомендувати Валз Н.