Тромбо Асс і Аспірин Кардіо чим вони відрізняються і що краще

Людям, що страждають проблемами з судинами і серцем, життєво важливо приймати якісні та перевірені ліки. За новими правилами лікарі виписують рецепт, вказуючи не конкретне ліки, а діючу речовину.

Саліцилова кислота, як діюча речовина, міститься в багатьох серцевих препаратах. Щоб зрозуміти, яке більше підходить, потрібно знати особливості ліків. Тромбо Асс і Аспірин Кардіо - це аналоги популярних серцевих препаратів, але все-таки вони мають відмінності.

тромбо Асс

Відноситься до нестероїдних протизапальних засобів. Дія заснована на незворотною інактивації ферменту циклооксигенази-1. Це викликає блокування синтезу речовин, що призводять до утворення тромбу, таких як простагландини, простацикліни, тромбоксани. За рахунок цього реалізується антікоагулірующім ефект: знижується адгезія і скупчення тромбоцитів в згустки.

Розріджує кров за рахунок підвищення розчинності тромбоцитів, знижує рівень К-факторів, залежних від вітаміну К. Ефект роз'єднання тромбоцитів виражений яскраво, триває близько тижня при прийомі маленької дози ліків.

Препарат відмінно підходить для профілактики і терапії інфаркту міокарда, ішемічної хвороби, ускладнень після варикозної хвороби. Крім цього виявляється комплексний протизапальний, жарознижувальний та аналгетичний ефект.

аспірин Кардіо

Ліки поєднує в собі властивості роками перевіреного аспірину і речовини, що перешкоджає утворенню тромбів. Пригнічує синтез тромбоксану А2, тим самим перешкоджаючи злипанню тромбоцитів. Через вміст ацетилсаліцилової кислоти препарат необоротно інгібує циклооксигеназу-1. АСК має й інші способи придушення агрегації тромбоцитів, що робить її універсальною в терапії судинних захворювань.

Поєднує в собі властивості тромболітичної, жарознижуючого, протизапальний засіб.

чим схожі

Обидва препарати відносяться до групи антиагрегантів, мають одну діючу речовину - ацетилсаліцилова кислота. Форма випуску - таблетки. Вкриті кишковорозчинною оболонкою. Останнє означає, що пігулка розчиняється тільки в 12-палої кишки і слизова шлунка не рветься до гніву.

Ідентичні і свідчення:

 1. Стенокардія стабільного і нестабільного типу, підозра на гострий інфаркт міокарда.
 2. Профілактичні заходи щодо усунення ознак гострого інфаркту у людей, які страждають метаболічними розладами (ожиріння і цукровий діабет).
 3. Профілактика інсульту та порушення кровообігу в судинах мозку.
 4. Профілактика закупорки судин тромбами в післяопераційний період.
 5. Профілактика утворення тромбів в глибоких венах ніг.

Протипоказання:

 • Бронхіальна астма, спровокована терапією з саліцилатами. Розвиток алергічної реакції на Аспірин.
 • Кровотечі в шлунково-кишковому тракті.
 • Виразки шлунка і 12-палої кишки в період загострень.
 • Низька згортання крові.
 • Недостатність печінкового та ниркового типу.
 • Вагітність в першому і третьому триместрі.
 • Період грудного вигодовування.
 • Індивідуальна непереносимість діючого компонента.

У чому полягає різниця

Незважаючи на безліч подібних пунктів у препаратів є і суттєві відмінності.

 1. дозування. Аспірин Кардіо випускають тільки у великих дозах - таблетки по 100 і 300 мг. Це незручно при призначенні лікарем менших доз. Якщо таблетку ділити на частини, то захисна функція її оболонки порушується і препарат стає небезпечним для пацієнтів з чутливим шлунком. У Тромбо Асс більш зручні дозування - 50 і 100 мг в таблетках.
 2. переносимість. Тромбо Асс за рахунок низького дозування і кишечнорастворимой оболонки переноситься краще.
 3. Ціна. Тромбо Асс дешевше: упаковку в 28 таблеток можна придбати за 60 рублів. Аспірин Кардіо в тому ж обсязі коштує 150 рублів.
 4. Фасовка. Аспірин Кардіо має максимальну упаковку в 56 штук, Тромбо Асс 100 штук. При цьому при прийомі останнього ціна денний таблетки обійдеться в 1,5 рубля.

Що вибрати

Незважаючи на схожі параметри краще вибирати Тромбо Асс, якщо лікарем призначено маленькі дозування ацетилсаліцилової кислоти. З метою економії теж варто купити саме його.

Аспірин Кардіо можна брати людям, що вживають високі дози АСК або ж мають здоровий шлунок. Останнє необхідно при вирішенні пити ділити таблетки на частини.

Обидва препарати вироблені в Європі і мають високу якість. Так що у виборі слід орієнтуватися на дозування і ціну серцевих таблеток.