Турмаліновим або керамічне покриття порівняння і що краще

Вибираючи праску для випрямлення локонів, обов'язково варто звернути увагу на матеріал, з якого зроблено покриття пластин. Це може бути метал, тефлон, кераміка, турмалін або титан. Найбільш популярні на сьогоднішній день керамічні і турмалінові покриття, а також поширені комбіновані варіанти.

Керамічні пластини: доступне якість

Моделі випрямлячів з поверхнею щипців, виконаної з кераміки відрізняються тим, що вони надають м'який вплив на волосся, не пошкоджуючи їх структуру, а також запобігають ламкість завдяки легкому ковзанню.

Іншою перевагою керамічної поверхні є рівномірний розподіл температури при нагріванні. Це говорить про те, що не виникне необхідності багато раз проводити по локонам щипцями для того, щоб їх випрямити. Також тут запобігли перегрів і надмірна дія високою температурою.

Випрямлячі з керамічною поверхнею можна використовувати вдома або для професійної салонної укладки.

Ціни на такі прасування цілком доступні, але, так як їх вартість залежить від функціональних особливостей, в цьому сегменті представлені і досить дорогі моделі.

Отже, основні переваги випрямлячів з пластинами з кераміки:

  1. легке ковзання.
  2. Рівномірний розподіл температури.
  3. Широкий асортимент.
  4. Доступні ціни.

Недолік: при використанні косметичних засобів вони можуть прилипати, залишаючись на поверхні прасок. Тому після використання краще проводити їх очищення.

Турмаліновим покриття

Турмалін - це мінерал, що володіє корисними властивостями. Його використовують в медицині, радіотехніці, а також в ювелірному мистецтві. Часто турмалінові пластини випрямлячів для волосся мають основу з кераміки, а з мінералу робиться невеликий шар у вигляді напилення зверху. Турмалін є джерелом негативно заряджених іонів, тому він здатний усувати статичну електрику. Дана особливість надає укладанні за допомогою прасок з таким покриттям антистатичний ефект.

Турмаліновим покриття сприяє легкому ковзанню пластин, що мінімізує ушкодження.

Використання такої моделі випрямляча запобігає надмірній втраті вологи волоссям, таким чином, вони виглядають здоровими і блискучими. Прасування з турмаліном можна використовувати, навіть якщо локони тонкі або слабкі. Існує думка, що цей мінерал навіть надає особливий лікувальний ефект.

Турмалінові щипці використовують професійні салони краси, при цьому вони також підходять для застосування в домашніх умовах. Такий тип прасок вважається найбільш безпечним.

Ціни на найдоступніші моделі тут вище, ніж у простих керамічних аналогів.

Основні переваги щипців з турмаліновим покриттям:

  • Негативний заряд іонів усуває статичну електрику.
  • легкість ковзання.
  • Запобігають надмірну втрату вологи.
  • Підходять для слабких, тонких волосся.

Недоліки - недостатньо широкий асортимент, висока ціна.

Подібності та відмінності

Керамічні та турмалінові пластини прасок забезпечують гладке, легке ковзання, зводячи до мінімуму пошкодження. Обидва варіанти моделей щипців підходять для професійного використання.

Однак між цими двома типами пластин є ряд відмінностей.

По перше, випрямлення турмаліном допомагає зберегти укладку, усуваючи статичну електрику завдяки негативному заряду іонів. Після випрямлення волосся буде гладким, більш слухняними. Також цей вид покриття запобігає втраті вологи. його можна використовувати навіть для слабких, тонких локонів.

Однак керамічні пластини мають інші переваги: ​​такі моделі більш доступні в ціні і представлені широким асортиментом, чого не можна сказати про прасування з турмаліновими пластинами. Можливості вибору тут в рази менше.

Що краще вибрати?

Якщо у вас досить сильні волосся, які не страждають від сухості і не мають до неї схильності, то в такому випадку можна вибирати випрямляч з керамічним типом покриття. При цьому, звичайно, краще використовувати бальзам після миття для зволоження на постійній основі. Це може допомогти запобігти розпушеним під впливом статичної електрики. В якості можливих варіантів вирішення цієї проблеми можна також використовувати кондиціонер-спрей або спеціальні антистатичні креми.

Якщо ваше волосся тонкі, слабкі або мають схильність до сухості, то найкращим варіантом буде все ж турмаліновий випрямляч. Така модель найбільш безпечна, а матеріал поверхні допоможе зберегти здоровий вигляд волосся.

Однак при використанні випрямляча їм особливо необхідні додатковий догляд і захист. Тому найкраще застосовувати спеціальні захисні спреї або масла безпосередньо перед тим, як скористатися праскою.

Пам'ятайте про те, що занадто довгий час впливу випрямлячем на одному місці або багаторазове проведення по волоссю може нашкодити, навіть незалежно від того, наскільки якісне покриття у щипців. Все ж не варто випрямляти локони занадто часто, щоб зберегти їх природну красу.