Тример і машинка для стрижки порівняння і відмінності

На сьогоднішній день перукарі мають можливість вибирати між різними інструментами для їх ремесла, тому як технології дозволяють купувати машини, що полегшують процес стрижки. І сьогодні ми розглянемо два апарати для створення стрижок: машинка для стрижки і тріммер - і дізнаємося їх подібності та відмінності. Але для початку давайте розберемося - що собою представляють ці два агрегати?

Що таке тріммер?

Тример - це прилад для видалення волосся в будь-якій зоні тіла. Тримерами можна робити стрижки, підрівнювання, триммінг і звичайне гоління. Сучасний тріммер оснащений функціями, що дозволяють здійснювати догляд за бородою, вусами, бакенбардами, рельєфними стрижками та іншими елементами.

Тример

Що таке машинка для стрижки?

Машинка для стрижки - це різновид інструменту для створення стрижок. Вона необхідна для укорочення волосся до потрібної довжини. В сучасних варіаціях можна також видаляти бороду або вуса. Практична в домашніх умовах.

Машинка для стрижки

З цими поняттями розібралися і тепер перейдемо до їх схожості та відмінності. Що ж в них схожого?

Схожість машинки для стрижки та триммера

 1. Як машинка, так і тріммер виконують свою основну поедназначеніе - стрижуть волосся і допомагають у створенні зачісок.
 2. Схожі по виду і основному наборі функцій.
 3. Можуть заміняти один одного при необхідності.

І перейдемо до різниці між машинкою і тримерами.

Порівняння машинки для стрижки та триммера

Різниця між цими двома приладами полягає до їх вагу та розмір. Тример більш компактний і легкий, він вільно поміститься в сумці або рюкзаку і застосуємо для поїздок і подорожей.

Машинка більш габаритна за розмірами і більше триммера приблизно в два рази і не так легко вміститься у вашій сумочці, що вельми проблематично в її транспортуванні.

Машинка може бути застосована для основних змін в зачісці: вона легко прибере будь-яку довжину і зробить найважливіші кроки в створенні зачіски. Тример не здатний впоратися з довгими і жорсткими волосками, тому їм зручніше користуватися як моделювання стрижки.

Машинки для стрижки мають більший набір функцій, ніж тримери. Вони мають більше насадок і лез і тому більш функціальни в плані створення зачісок. Триммери не володіють таким набором функцій.

Машинка для стрижки волосся

Тример більш акуратний в делікатних стрижках - їм легко підстригти волосся у вухах і носі або провести по лінії скронь. Також триммер може здійснювати стрижки в інтимних місцях або пахви. Тример може виконувати функції як машинки, так і бритви.

За тримерами легко доглядати, ніж за машинкою. Його насадки досить зняти і обполоснути у воді. Леза машинки постійно потрібно змащувати, інакше вона почне смикати і виривати волоски. Також триммер економічніший, адже він заряджається від акумулятора і довше тримає заряд. Тример не такий гучний, як машинка для стрижки.

Тример може бути доповнений різними функціями, наприклад, підсвічуванням через відсутність гарного освітлення. Але тримери обійдуться дорожче, ніж машинки, якщо брати до уваги їх стандартні комплектації.

Що ж, підведемо підсумки: відміну машинки від тріммера.

 1. Машинка більша і важча, ніж триммер.
 2. Має велику комплектацію і дозволяє регулювати довжину зрізаних волосся.
 3. Машинка для стрижки універсальна і може замінити триммер, якщо потрібно підрізати бороду, вуса або віскі.

У чому відмінність триммера від машинки?

 1. Тример більш компактний і важить менше машинки.
 2. Тримає довше заряд і не вимагає високої напруги в мережі, тому більше підійде для стрижок в поїздках.
 3. Більш функціональний - допомагає створювати акуратні форми вусів, бороди, скронь. Легко стриже на мокрих або сухих волоссі.
 4. Разнотіпен - є види триммеров малого діаметра для гоління волосся в носі або вухах. Може ділитися на чоловічі і жіночі різновиди. Також справиться з функцією електробритви або депилятора.
 5. Забезпечений додатковими функціями, такими як підсвічуванням.

Таким чином, ви побачили різницю між тримерами і машинкою для стрижки. Зовні і основними функціями вони схожі, але мають велику кількість нюансів. Простіше кажучи, машинки для стрижки гарні для основного кроку в стрижці - зрізанні волосся, і тримери в деталізованих моментах - моделюванні стрижки.