У чому різниця між шатенкою і брюнеткою

Дівчат блондинку і брюнетку відрізнити зможе кожен - перша має світле волосся, друга темні. Руду дівчину в натовпі відрізнити так само не складає труднощів. А ось відрізнити брюнетку від шатенки іноді буває складно, і багато хто плутає ці поняття. Розглянемо докладніше, в чому різниця між брюнеткою і шатенкою.

Слово "брюнет" прийшло до нас з французької мови - "brunet", переводитися на російську мову як темний, смаглявий і коричневий. Слово "шатен" також прийшло з Франції - "châtain" або "châtaigne", що перекладається як каштан. Саме тому шатен і каштан слова, зміст яких схожий між собою, а також ці два слова мають однакові лінгвістичні корені. Як у плода каштана безліч відтінків, так і волосся у шатенок мають різні відтінки каштанового. У російській мові слова брюнет та шатен стали використовувати ще в XIX столітті.

Особливості натури брюнеток

Отже, у брюнетки волосся мають чорний, синьо-чорний колір, або темно-каштановий. Брюнеткам підходять наряди червоного кольору і всіх його відтінків - рожевий, бордовий, вишневий. Також брюнетка ефектно виглядає в одязі білого кольору, чорного, синього, зеленого, бежевого. Одягаючи наряди таких глибоких квітів, жінка з чорним волоссям ставати притягательнее і загадковіше для оточуючих.

Денний макіяж брюнеток полягає в яскравих відтінках. Помада вишневого, червоного кольорів абсолютно не робить її вульгарною, завдяки пекучому темного кольору волосся брюнетки, відмінно підкреслює її красу. А ось нейтральні пастельні тони в макіяжі виглядають на такій дівчині невиразно.

Вибираючи собі туалетну воду, брюнетки, здебільшого, віддають перевагу солодкі, східні, пряні аромати - мускус, жасмин, амбра, сандал, флердоранж.

Брюнетки експресивні, норовливі, пристрасні, ревниві, мстиві і імпульсивні. Жінка вамп - це, безсумнівно, брюнетка. У жінок з темним волоссям в організмі трохи більше чоловічого гормона тестостерону, саме тому вони мають такі чоловічими властивостями характеру як владність, домінантність, діяльність. Саме через підвищений рівень тестостерону брюнетки дозрівають в сексуальному плані раніше.

Особливості натури шатенок

Шатенка має темно-русяве волосся, або ж з відтінками каштанового кольору, крім самого темного. Шатенка не «майже брюнетка", таке трактування неправильна. Шатенка має свій власний кольоротип зовнішності. Вони прекрасно виглядають в одязі спокійних тонів - молочного, кавового, жовтого, сірого, блакитного, рожевого, фіолетового. Носити шатенкам одяг чисто білого і чисто чорного кольорів не рекомендується, тільки в поєднанні з іншими кольорами того ж відтінку. Також не варто дівчатам з таким кольором волосся носити речі темних тонів.

У макіяжі шатенки воліють використовувати спокійні тони, вони роблять їх витонченими. Матові губи і неяскравий макіяж очей - відмінний спосіб дівчата з каштановим волоссям.

До свого образу шатенки підбирають туалетну воду зі свіжим, ніжним, квітковим ароматом - жимолость, запашний горошок, цитрус, гарденія, акація.

У шатенок особливий темперамент і характер. Вони спокійні, ґрунтовні й урівноважені, надійні і поступливі. Такі дівчата викликають у людей довіру. Завдяки більш збалансованому гормонального фону у шатенки статеве дозрівання відбувається пізніше, ніж у брюнетки, і, на жаль, вони рідше відчувають оргазм при статевих стосунків.

Відмінність брюнетки від шатенки

Найголовніші відмінності брюнеток від шатенок полягають в наступних моментах:

  • Колір волосся брюнеток чорний, темно-каштановий, шатенок - світло русявий і різних відтінків каштанового (але не самого темного).
  • Брюнетки і шатенки вибирають різні колірні відтінки в одязі, різні парфумерні композиції та різний макіяж.
  • У брюнеток і шатенок різний характер, темперамент, манера поведінки.
  • У брюнеток в організмі більше тестостерону, ніж у шатенок, тому вони досягають статевої зрілості раніше, своїх темно русявого подруг.
  • Шатенки мають велику густоту волосся, ніж брюнетки, однак у брюнеток волосся міцніше і товщі.

Порівнюючи більш детально брюнетку і шатенку можна помітити, що шатенка м'яка, тепла натура, проте брюнетка може такий тільки здатися зовні, а всередині у неї кам'яна скеля, чоловічий характер. Брюнетка випромінює сексуальну енергію, вона дозріває в цьому плані раніше, в той час як її подруги з каштановим кольором волосся ще грають в ляльки, на брюнетку вже задивляються хлопчики. Підвищений вміст гормону тестостерону в організмі брюнеток як магніт притягує чоловіча стать.

Брюнетка - фатальна жінка, здатна розбивати серця чоловіків. Жінка шатенка здатна обдарувати теплом і ніжністю. Чоловіки часто недооцінюють їх, абсолютно марно. Шатенки спокійні, їх характер рівний і врівноважений в більшості випадках. Контактувати з шатенками приємно, вони досить стійкі до різного роду подразників, легше переживають стреси. Шатенка вибирає роботу, що не передбачає рутинні процеси, їй там буде нудно і нецікаво, вона вважає за краще різноманітність. Також дівчата з каштановим волоссям дуже розумні і талановиті.

У макіяжі брюнетка дозволяє собі використовувати найсміливіші, яскраві і кричущі відтінки, і вони їй відмінно підходять. Брюнетці дозволено експериментувати з усіма відтінками і фарбами. Стримані світлі тони роблять брюнетку непримітною. Шатенці ж варто вибирати кольору макіяжу обережно, поєднуючи колірні відтінки з відтінком шкіри і кольором очей.

Отже, розглянувши більш докладно такі поняття як "брюнетка" і "шатенка" дізнавшись, чим відрізняється колір їх волосся, якими рисами характеру вони мають, і які переваги в повсякденному житті вибирають, тепер розрізнити їх в натовпі не складе великих труднощів.