Навіщо потрібен сайт?

Мільйони людей щодня використовують інтернет для вирішення повсякденних завдань, але тільки одиниці з них задаються простим питанням: навіщо потрібен сайт? Дійсно, з якою метою створюються сайти і кому це потрібно? Адже з кожним днем ​​кількість сайтів у Всесвітній павутині лише збільшується. Творці сайтів переслідують різні цілі: одні використовують їх для самопіару і спілкування з клієнтами, інші заробляють на них. Постараємося розібратися в тому, для чого і кому потрібні сайти.

Зміст статті

  • Сайт як джерело заробітку
  • Сайт як засіб спілкування з клієнтами і надання послуг
  • Реклама послуг
  • Самопіар і спілкування з шанувальниками
  • Сайт як джерело інформації

Сайт як джерело заробітку

Велика частина власників сайтів створюють свої проекти з метою заробити. Будь-ресурс теоретично може бути прибутковим. Але щоб сайт почав приносити прибуток, його повинні відвідувати користувачі, або так звані "пузомерки" сайту (тИЦ, PR) повинні бути на хорошому рівні. Отримати гроші з сайту можна різними способами: продажем посилань, реклами (банерної, контекстної, тизерної), реалізацією інфопродуктов.

До того ж для багатьох компаній інтернет - чудовий майданчик для реалізації товарів, так як все більше і більше людей вважають за краще купувати що-небудь в інтернеті. По-перше, товари в інтернеті дешевше, а по-друге, не потрібно кидатися з одного магазину в магазин і турбуватися про те, що потрібного не опиниться на прилавку.

до змісту ↑

Сайт як засіб спілкування з клієнтами і надання послуг

Кожна серйозна компанія просто зобов'язана мати свій сайт з фірмовим стилем. Адже крім продажу товарів і послуг, більшість компаній за допомогою сайту спілкуються з клієнтами і надають їм допомогу через Мережу. Багато користувачів замислюються, а навіщо потрібен корпоративний сайт? Досить розібратися в його суті, щоб отримати відповідь на це питання. Основна функція корпоративного сайту - надання повного спектру послуг клієнту через інтернет.

Реклама

до змісту ↑

Реклама послуг

Якщо корпоративний сайт створюється з метою надання послуг, то навіщо потрібен сайт-візитка? Власне кажучи, сайт-візитка являє собою невеликий інформативний сайт (1-10 сторінок), на якому відображена вся основна інформація про компанію: надані послуги, контакти, прайс-листи. Сайти-візитки не мають таким функціоналом, як корпоративні проекти, і створені лише з метою залучення та ознайомлення майбутнього клієнта з послугами компанії.

до змісту ↑

Самопіар і спілкування з шанувальниками

На жаль, епоха, коли популярні зірки створювали власні сайти для самопіару і спілкування з шанувальниками, вже пройшла. Їх місце зайняли соціальні мережі, які надали для цього все можливе. Але все ще зустрічаються в інтернеті сайти, основною метою яких є формування образу власника серед користувачів інтернету. За допомогою власного сайту блогери, популярні зірки, музиканти і артисти спілкуються зі своїми шанувальниками і шанувальниками творчості.

до змісту ↑

Сайт як джерело інформації

Але більшість користувачів застосовують інтернет для отримання актуальних відомостей, і сайти виступають в якості носіїв інформації. Практично кожна газета або журнал має свій інтернет-проект, на якому викладаються всі статті, опубліковані на паперовому носії.

Розібравшись, для чого і кому потрібні сайти, ви зможете відповісти і на запитання, навіщо потрібен свій сайт.