Навіщо потрібен відеореєстратор?

На дорозі завжди виникає велика кількість спірних ситуацій, під час яких лише відеореєстратор є найчеснішим і неупередженим свідком. У випадково виникла ДТП відеореєстратор одночасно виконує ролі свідка і адвоката. Безумовно, подібні записуючі пристрої дуже бажані в кожній машині. Спробуємо розібратися докладніше, навіщо потрібен відеореєстратор простому автомобілісту.

Автомобільний відеореєстратор - це звичайна компактна відеокамера з широким кутом огляду, яка веде постійну відеозйомку всього, що знаходиться в полі її зору. Як правило, відео записується короткими уривками по 1-15 хвилин, щоб в разі пошкодження камери при ДТП записані файли коректно збереглися на SD-карті. Саме через можливість пошкодження пристрою все відеореєстратори ведуть запис відео на зовнішню карту пам'яті. Зберігаються ролики на мапі наступним чином: якщо пам'ять на флешці закінчується, то нові відеоролики записуються поверх старих.

У більшості пристроїв є невеликий дисплей для перегляду записаних роликів, а також велика кількість інтерфейсів для підключення до монітора і телевізора, починаючи від класичних "тюльпанів" і закінчуючи HDMI-інтерфейсом. Топові відеореєстратори оснащуються двома камерами, які можуть вести зйомку в Full-HD-дозволі з різних ракурсів, детекторами радарів і іншими опціями.

Власне кажучи, відеореєстратор може стати в нагоді вам в двох випадках: при дорожньо-транспортній пригоді і неправомірні дії співробітників ГИБДД. Відеозапис з реєстратора може стати правовим аргументом в суді, якщо ви потрапили в ДТП і при цьому не винні.

Крім того, авторегістратор допоможе вирішити спірну ситуацію з співробітниками ДІБДР на дорозі, наприклад, якщо ви проїхали на миготливий зелений сигнал світлофора, а представник влади зафіксував дану ситуацію як проїзд на червоне світло. Можливість використання відеозапису в суді популяризувала відеореєстратори серед вітчизняних автолюбителів, бо на наших дорогах рівень свавілля все ще високий.

Реклама

Навіщо потрібен автомобільний відеореєстратор? Якщо відповісти на це питання в двох словах, то даний пристрій, перш за все, потрібно автомобілістам для забезпечення їх правової безпеки на дорозі і в суді.

Ви стали випадковим учасником ДТП? Відеореєстратор допоможе співробітникам ДПС розібратися в ситуації і довести вашу невинність в суді. Правда, для цього потрібно правильно зафіксувати відеозапис в протоколі. Зверніться до співробітника і повідомте йому про те, що в вашому автомобілі є відеореєстратор, який зафіксував дорожньо-транспортна пригода. Вкажіть марку і модель пристрою, а також обсяг і технічні характеристики флеш-карти, вставленої в відеореєстратор. Тільки після фіксації всіх даних відеореєстратора запис з нього може стати юридично оформленим аргументом в суді.

Подивившись наступний відеоролик, ви дізнаєтеся, чим може допомогти відеореєстратор водієві автомобіля: