У чому різниця між андрологом і урологом

Більшість людей не бачать різницю між урологом і андрологів. Але насправді, ця різниця дуже суттєва

андролог

Андрологія - вивчення чоловічої статевої функції і патологій чоловічого організму.

Андрологія - це медична тема, яка пов'язана зі здоров'ям чоловіків, особливо в зв'язку з проблемами чоловічої репродуктивної системи і уролог проблеми, які є унікальними для чоловіків. Андрологія також включає в себе діагностика чоловічого безпліддя, лікувальні прийоми підвищення родючості, послуг ембріології, таких як екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) ікріоконсервація ембріонів, консультаційні послуги, дослідження в області безпліддя, гамети і ембріон банківської і пацієнтом і медичним працівником освіти.

У понад 90% випадків, при чоловічих статевих розладах у органічних (тілесних) причин, які можна діагностувати і успішно лікувати - іноді з ліками, іншим разом з зовнішніх пристроїв або за допомогою хірургічного втручання. Чоловіки більш схильні до захворювань серця, ніж жінки, і, як правило, трохи коротше природна середня тривалість життя. Однак, чоловіки більш стійкі до дії багатьох умов, які негативно впливають на жінок, таких як остеопороз.

Величезний прогрес в фундаментальних і клінічних досліджень за останні кілька років призвело до значного поліпшення в нашому розумінні чоловічої репродуктивної функції. Андрология, галузь медицини, яка займається виключно порушеннями чоловічої репродуктивної системи, є результатом цього дослідження. Він є аналогом гінекології, що займається медичними питаннями, є специфічними для жінок. Таким чином, андрологія це самець, а гінекологія для жінки.

Зіткнувшись з безпліддям, багато пар починають обстеження з гінекологом, ендокринолог (фахівець з жіночого безпліддя) або уролог. в Адрологіческая лабораторія доступна для лікарів в якості референс-лабораторії для оцінки та допомоги в лікуванні подружжя. Більшість андрологічних розладів рідко обговорюються соціально міркувань сором'язливості, провини або збентеження. Тому справжні масштаби цих проблем не знають багато.

Загалом, причин безпліддя у чоловіків може пояснюватися недоліками в обсяг еякуляту, концентрація сперматозоїдів або їх занадто мало сперми (олігоспермія), повна відсутність сперматозоїдів в еякуляті (азооспермія), рухливість сперматозоїдів (asthenospermia), або морфологія сперми (terato- spermia).

Майже 70% з умов, що викликають безпліддя у чоловіків можна діагностувати по історії, оцінки обсягу яєчок і гормонального аналізу сперми. Раціональний підхід необхідний для виконання відповідних робіт, і вибрати кращі варіанти лікування для подружжя. Це особливо впливає на хворих на цукровий діабет (більше 50% з них імпотенти), артеріальною гіпертензією, курців, алкоголіків, хворих із захворюваннями печінки і нирок, хвороби серця, чоловіків, які перебувають на ліки для незв'язаних захворювань, таких як гіпертонія, виразкова хвороба або депресія (більше 250 препарати, як відомо, причиною імпотенції) і ін.

Пошкодження тазу і статевих органів регіонів і багатьох операцій в цій області, проведені за інші порушення також можуть викликати імпотенцію, пошкоджуючи делікатний артерій, вен і нервів статевого члена. Деякі з найбільш поширених андрологічних захворювань включає в себе імпотенція, безпліддя, порушення еякуляції, сперма дефекти провідної системи, венеричні захворювання у чоловіків, набухання в паху (в тому числі грижі), статевого члена, перекрут і ін. Більшість з них повністю вилікувати за допомогою сучасних методів андрологічних. Сучасна Андрология зробило революцію в лікуванні чоловічих статевих розладів. Абсолютно новий комплекс слідчих механізмів зробив діагностику не тільки значно простіше, але більш точний і всеосяжний.

уролог

Область медицини займається захворюваннями сечостатевої системи, називається урологией. Урологія, вивчення умов сечовивідних шляхів і чоловічої репродуктивної системи, являє собою велике поле. Хоча це зазвичай класифікується як хірургічна спеціальність, урологи потрібні знання інших спеціальностей, таких як гінекологія та внутрішньої медицини в зв'язку з великою різноманітністю клінічних проблем, з якими вони мають справу.

  • Камені: видалення каменів, що утворюються в нирках і в сечоводах.
  • Жіноча урологія: тазовий вихід оздоровчі розлади і нетримання сечі.
  • Чоловіче безпліддя: в першу чергу хірургічна корекція придбаної та вродженої обструкції в статеві органи чоловіка.
  • Нейроурології: включає в себе еректильну дисфункцію і імпотенцію, уродинамічна оцінка пацієнтів і розлади сечовипускання.
  • Дитяча урологія: лікування урологічних проблем у дітей, які занадто складні для неспеціалізованій урології.
  • Трансплантації нирки: трансплантація нирок може знадобитися після ниркової недостатності.
  • Урологічна онкологія: лікування раку, таких як рак сечового міхура і рак простати.

Урологія-це постійно змінюється спеціальності, в першу чергу завдяки досягненням в технології. Удосконалення ендоскопічних процедур і використання операційного мікроскопа значно збільшили параметри урології.

У чому ж різниця між урологом і андрологів?

Різниця в тому, що Андрология-це підрозділ урології, і вивчає тільки чоловічу фізіологію, і займається підбором лікування чоловічих захворювань.

Загалом, андролог-це і є уролог, в обов'язки якого входить діагностика чоловічої сечостатевої системи (Уретри, простатити та інші).

А лікар уролог, займається лікуванням і діагностикою хвороб нирок, сечовивідних шляхів і лікує не тільки чоловіків, а й жінок
Компетенція лікаря уролога зобов'язує, проведення хірургічних втручань на нирках, сечоводах