У чому різниця між прямими і непрямими ліполітікі

Липолиз - процедура по корекції фігури, заснована на ін'єкціях ліполітікі. Препарат вводиться за допомогою найтонших голок в шкіру. Процедура підходить для корекції в області живота, стегон, рук, обличчя, шиї і декольте. Метод допомагає позбутися від зайвого жиру, поліпшити стан шкірного покриву і нормалізувати обмін речовин в тканинах.

прямі ліполітікі

Це мезотерапевтические препарати, що руйнують жирові клітини і їх мембрани. В основу прямих ліполітікі входять рослинні екстракти. Вони активізують процес ліполізу, практично відразу після введення препарату під шкіру.

Для поліпшення мікроциркуляції, кровотоку і лімфотоку, до складу включаються додаткові компоненти. Це необхідно, щоб жирові кислоти не повернулися в початковий стан. Так, результат буде довготривалим.

Різновиди ліполітікі прямої дії:

 • Фосфатіділхолін (Холін і 2 молекули жирних кислот) - регулювання білкового, ліпідного, енергетичного і іонного обміну, підтримка окислювальних процесів і тканинного дихання.
 • дезоксихолат натрію - розщеплення ліпідів при перетравленні їжі і міжмолекулярних зв'язків в жирах, виведення зайвої рідини з організму.
 • комплекс МПХ (Левокартін 10%, дезоксихолат натрію 3%, екстракт кульбаби 2%, лідокаїн 1%, Бензопірони 0,1%) - поліпшення мікроциркуляції, видалення набряків і запалень, знеболюючий ефект.

непрямі ліполітікі

Препарат побічно впливає на жирові кислоти. Запускаються біохімічні процеси в клітинах, характерні для фізіологічного ліполізу.

Фосфодіестераз - фермент, що впливає на циклічний аденозинмонофосфат в жирових тканинах. Для швидкого розщеплення, клітинний регулятор повинен працювати активніше.

Різновиди ліполітікі непрямої дії:

 • кофеїн (Алкалоїд) - нейтралізує ефект для групи метилксантинів, придушення фосфодіестерази, поліпшення циркуляції крові, утилізація жирних кислот.
 • Хофітол - спалювання жирів, зміцнення судин, жовчогінний і протинабряковий ефект.

загальні характеристики

Ліполітікі прямого і непрямого дії сприяють спалюванню жиру, корекції фігури і поліпшення пружності шкірного покриву. Препарати потрапляють в організм через ін'єкційні процедури.

Різні типи ліполітікі можуть давати схожий ефект:

 • Виведення зайвої рідини з організму.
 • Усунення вільних жирних кислот.
 • Стимуляція природних обмінних процесів в тканинах.
 • Поліпшення клітинної мікроциркуляції.
 • Усунення застоїв в лімфі.
 • Поліпшення стану шкірного покриву, завдяки прискоренню кровотоку в проблемних зонах.

Для кращого ефекту, необхідно вести здоровий спосіб життя, стежити за раціоном харчування і станом шкірного покриву вже після закінчення процедури.

При якісному проведенні ін'єкцій, на тілі не залишаються рубці і шрами, так як препарат вводиться найтоншими голками. Якщо використовуються менш популярні методи, які не передбачають инвазивное вплив, шкірний покрив не пошкоджується.

відмінні характеристики

Спосіб введення препарату в організм

Прямі ліполітікі вводяться ін'єкційним шляхом. Повний курс становить 10-15 сеансів, кожен з яких проводиться з інтервалом в 2-3 тижні.

Для застосування ліполітікі непрямої дії також використовуються ін'єкції. Однак дану категорію препарату можна вводити гальванічним струмом. Для цього, застосовуються великі (для тіла) або ниркоподібні (для особи) електроди. Існують інші методи введення препарату, але вони не так популярні:

 • кавітаційний.
 • ультразвуковий.
 • лазерний.

Вплив на жирові клітини

Прямі ліполітікі вводяться в шкірний покрив, де руйнують жирові клітини і їх мембрани. Речовини самостійно впливають на шкідливі жири.

Непрямі компоненти працюють побічно. Вони запускають природні процеси, що спалюють зайвий жир. Препарат непрямої дії пригнічує ферменти, що впливають на вироблення жирових клітин.

ефективність процедури

Непряме вплив на організм менш ефективно, ніж пряме введення активної речовини. Однак, як стверджують фахівці, непрямі ліполітікі довше зберігають позитивний результат (підтягнута шкіра, струнка фігура, нормальний обмінний процес в організмі).

природний ефект

Препарати непрямої дії мають склад, до якого входять багато рослинні компоненти. Завдяки цьому, вплив на організм більш щадний, ризик ускладнень мінімальний.

Для речовин направленої дії характерні потужні хімічні елементи, що дозволяють скорегувати фігуру і вага в найкоротші терміни. Через різких змін, можливі ускладнення. Однак ризик появи набряків і негативних реакцій мінімальний, при якісному проведенні процедури.

Яка технологія краще?

Направлення на процедуру дає лікар. Людина проходить ретельне обстеження, за результатами якого виявляються рекомендації. Якщо стан здоров'я дозволяє, є вибір застосовуваного препарату. Для швидкого результату підходять прямі ліполітікі. Якщо є терпіння і бажання провести максимально безпечну процедуру, краще використовувати препарати непрямого впливу. Для проведення процедури, необхідно вибрати досвідченого фахівця. Рекомендується знайти відгуки колишніх пацієнтів. Професіонал ніколи не відмовиться показати сертифікати якості, якщо майбутній пацієнт попросить про це.