Вибираємо фон для сайту поради Depositphotos.com

Неодмінний атрибут сучасного сайту - приємний погляду, барвистий, в міру яскравий і вигадливий, але обов'язково злитий в єдиній гармонії з іншими елементами веб-сторінок і тому ретельно підібраний фон. Яким він повинен бути в ідеалі? Як вибрати фон для сайту з використанням одного з найбільших в світі фотобанків Depositphotos?

Зміст статті

  • Фон по "сезону"
  • Фон - в тему
  • Фон - в унісон
  • Про фотобанку Depositphotos

Фон по "сезону"

Багато онлайн-проекти мають "сезонну" орієнтованість, причому виражатися вона може в самих різних аспектах. Наприклад, чиста, еталонна "сезонність" - атрибут більшості онлайнових магазинів. Людина, що живе як мінімум в одній півкулі Землі з власником такого сайту, буде перебувати з ним в тому ж пори року. А значить, здійснювати інтернет-шопінг переважно сезонного характеру з розрахунком на отримання актуальних пропозицій бажаним категоріях товарів.

Ще краще - якщо відображення переліків товарних позицій буде доповнювати відповідний антураж, головним елементом якого цілком може бути, а то і повинен бути уважно підібраний фон веб-сторінок магазину. Дарма що розташовується він позаду іншого, але однозначно в авангарді всього того контенту, що генерує гарний настрій.

Дійсно, що не розмістити в передноворічний сезон шопінгу морозний зимовий фон - на Depositphotos вибір картинок відповідної тематики присутній в найширшому спектрі - на сторінці магазину? При відсутності такого потенційного покупця тільки і залишається, що, і мигцем не глянувши на гігантські святкові знижки і бонуси, закрити сторінку, підсвідомо відчувши дивний, не по сезону черствий підступ з боку власника сайту.

Реклама

Природно, що в весняно-літні, спекотні липневі та тетрадочно-позитивні вересневі часи фон сайту повинен в не меншому ступені відповідати посилів світосприйняття користувача. Це завжди можливо, благо проблем з тим, щоб знайти потрібні яскраві фарби на Depositphotos НЕ передбачається і теоретично.

Сезонний фактор при виборі фону для сайту - не єдиний, на який експерти Depositphotos рекомендували б звернути увагу. Так, корисно при виборі фону враховувати і тематику проекту.

до змісту ↑

Фон - в тему

Статті на тему авто-мото, футболу, завжди популярних кішок-мишок, технологій в'язання та зв'язку повинні подаватись в контексті візуального оточення, яке не буде логічно і по суті суперечити відповідної тематики порталу. Перш за все, це стосується саме фону веб-сторінок: текстові блоки в ході їх відкриття-закриття, гортання та іншого серфінгу змінюються, фон - залишається. Саме він буде в значній мірі визначати те, чи стане користувач щоразу віддавати перевагу повертатися на сайт.

Який фон вибрати для сайту в залежності від тематики, завжди підкаже якісно структурований тематичний каталог зображень. До послуг цікавляться - подібний ресурс, незмінно користується популярністю на Depositphotos. В каталозі фотобанку - мільйони картинок і фотографій, серед яких можна вибрати ті, що підходять під практично будь-яку тематику.

Темі сайту його фон повинен відповідати не тільки по суті і змісту картинки, але, безумовно, і в аспекті підбору кольорів, переліку та насиченості відтінків. Для серйозного аналітичного наукового порталу навіть мала перчинка яскравості в структурі фону ні до чого. А ось для потенційного замовника інтер'єрних послуг лиск на веб-сторінках цілком доречний при відповідному його якості.

Більш докладно про вибір колірної гами, а також інших нюансах візуалізації фону поговоримо далі.

до змісту ↑

Фон - в унісон

Очевидний фактор при виборі фону, абсолютно грамотно підібраного з точки зору сезонного і тематичного аспектів, - його сполучуваність з іншими елементами веб-сторінок. Depositphotos рекомендує дотримуватися ряду простих правил:

1. Не робити фон надто яскравим (він повинен поступатися по яскравості всіх елементів дизайну веб-сторінок).

Оптимально, якщо і структура фону представлена ​​таким чином, що на ньому в принципі відсутні занадто яскраві і дуже тьмяні елементи значній площі - щоб не формувався відволікаючий увагу контраст. У свою чергу, цілком вітаються "точкові" або розташовані на відносно невеликих ділянках малюнка зони яскравості. Наприклад - представлені світлом сонця, лампи або іскрами феєрверка на тлі неба.

2. Дотримуватися сполучуваність квітів фону та інших елементів веб-сторінок.

В даному випадку можна спиратися на загальнопоширені естетичні правила і рекомендації дизайнерів. Так, цілком поєднуваними будуть, наприклад, червоні елементи веб-сторінок на переважно білому або жовтому тлі, жовті - на синьому тлі. Чи не занадто комфортно можуть сприйматися комбінації зеленого і синього, чорного і коричневого кольорів.

3. Розміщувати фон, якщо це можливо, у вигляді цілої картинки або максимум двох (або у вигляді однорідної заливки).

У структурі фону, незважаючи на те, що він у багатьох випадках дуже слабо видно користувачеві, важлива концептуальна цілісність. Власне, слабка помітність фону і робить його фоном - значущим, але все-таки не найголовнішим елементом сторінки, який не повинен звертати на себе особливої ​​уваги. Якщо він буде складатися з декількох різних картинок або типів заливки, то це може відволікати користувача від перегляду контенту з корисною інформаційним навантаженням.

4. Підбирати фон, по суті підходить під елементи дизайну сайту.

Якщо в структурі веб-сторінок переважають строгі, консервативні лінії, немає особливої ​​вишуканості та експериментів - фон повинен бути відповідним, представленим картинкою або зображенням в спокійних, нейтральних тонах і за колірною гамою, і за змістом. На такому тлі може перебувати фото спокійного моря, тихою лісової стежки або, наприклад, осіннього листопаду. Якщо на веб-сторінці - суцільно вичур на ажурі, то і на тлі сайту теж повинен бути присутнім необхідний антураж.

Такі основні поради експертів Depositphotos по підбору фону для сайту, засновані на їх особистому досвіді і спостереженнях за розвитком великої кількості проектів. Слідувати даними радам досить нескладно, особливо з урахуванням того, що в розпорядженні користувачів фотобанку - величезна колекція картинок і фотографій виключно високої якості.

до змісту ↑

Про фотобанку Depositphotos

Depositphotos - найбільший міжнародний фотобанк, за допомогою якого автори зображень і їх покупці знаходять один одного. Сервіс, заснований бізнесменом Дмитром Сергєєвим в 2009 році, зараз відомий по всьому світу.

У базі даних Depositphotos - десятки мільйонів файлів, представлених різними типами мультимедійного контенту різних форматів. У їх числі - як растрові, так і векторні зображення.

Автори зображень, перш ніж отримати можливість завантажувати створюваний контент в каталоги Depositphotos, проходять попередній іспит. Це гарантує наповнення фотобанку фотографіями і картинками найвищої якості.