Віагра, Сіаліс і Левітра - порівняння і що краще

Багато чоловіків старше 45 років (іноді і менше) стикаються з проблемою еректильної дисфункції. Спроби зробити статевий акт закінчуються плачевно, і чоловіки вдаються до допомоги медикаментів.

На фармацевтичному ринку існує 3 основних препарату, що допомагають при даній патології. Але представники сильної статі часто губляться і не знають, який засіб краще і швидше допоможе відновити нормальну ерекцію.

Віагра

Засіб для лікування імпотенції, викликаної судинними, нервовими, психологічними та іншими причинами.

Випускається у формі таблеток. Кожна містить 50 мг діючої речовини - силденафілу.

Чи не застосовується в разі непереносимості компонентів, впливу нітратів, нітритів і нітридів на пацієнта, алергії на лактозу, лактазной недостатності, глюкозно-галактозної мальабсорбаціі, тяжкій нирковій недостатності, одночасному прийомі ритонавіру, серцево-судинних захворюваннях у важкій формі, захворюваннях очей (в т. ч. при порушеннях зору). Препарат протипоказаний людям молодше 18 років.

Відпускається за рецептом.

Сіаліс

Засіб для лікування імпотенції, викликаної судинними, нервовими, психологічними та іншими причинами.

Розширює кровоносні судини в статевому члені, що сприяє посиленню кровообігу і нормалізації ерекції.

Випускається у формі таблеток. Кожна містить 20 мг активного речовина - тадалафілу.

Протипоказання:

 • Гіперчутливість до компонентів.
 • Дія оксидів азоту, нітратів і нітритів на людину.
 • Спільне вживання з антибіотиками і протигрибковими засобами.
 • Алергія на лактозу, дефіцит лактази, глюкозно-галактозна мальабсорбація (тому що таблетки містять лактозу в якості допоміжного компонента).
 • Серцево-судинні патології в хронічній і гострій формах.
 • Порушення зору і захворювання очей.
 • Вік до 18 років.

Відпускається за рецептом.

Левітра

Засіб для лікування імпотенції, викликаної судинними, нервовими, психологічними та іншими причинами. Застосовується для лікування порушень, при яких статевий член не здатний досягти стійкої ерекції.

Випускається у формі таблеток. Кожна містить 50 мг діючої речовини - варденафіла.

Протипоказання:

 • Гіперчутливість до компонентів.
 • Дія оксидів азоту, нітратів і нітритів на людину.
 • Одночасне вживання з кетоконазолом, ітраконазолом, індинавіром, ритонавіром, еритроміцином, кларитроміцином.
 • Серцево-судинні патології в хронічній і гострій формах.
 • Вік до 18 років.

Відпускається за рецептом.

Порівняння. Що вибрати

Так як ці препарати відносяться до однієї фармакологічної групи, і мають однакове застосування - їх використовують для лікування еректильної дисфункції і нормалізації підтримки ерекції.

Всі описані медикаменти випускаються в одній лікарській формі, але мають різні діючі компоненти:

Віагра Сіаліс Левітра
силденафіл тадалафіл варденафіл

Так як у препаратів різні склади, то вони мають різні впливу. Наприклад, "Сіаліс" повільніше інших медикаментів виводиться з організму, а "Левітра" швидше всмоктується в тканини тіла. Тому, головною відмінністю є швидкість настання ефекту і тривалість дії.

Найпопулярнішими ліками є "Віагра" - найчастіше лікарі призначають саме його. Дія "Віагри", як і дію Левітра, починається протягом години після прийому таблетки. Ефект зберігається на 6-12 годин, тому, якщо намічається 1-2 статевих акти з невеликою різницею в часі, то варто вибрати один з цих препаратів. Однак, якщо пацієнт приймає ліки від артеріальної гіпертензії, то "Віагра" йому протипоказана, так як поєднання двох цих коштів викликає сильне падіння артеріального тиску.

При дослідженні "Левітра" лікарі помітили, що вона краще засвоюється з жирною їжею. Якщо намічається вечерю перед сексом, то більше підійде "Левітра". Також плюсом є те, що при спільному вживанні з алкоголем, дія ліків не послаблюється, як, наприклад, у "Віагри".

"Сіаліс" починає діяти приблизно через годину після прийому, і ефект зберігається до 2-3 днів. Тому можна приймати лише 2 таблетки на тиждень, щоб займатися задовільним статевим актом. "Сіаліс" підійде сексуально активним чоловікам і хворим на аденому простати, так як, тільки він один із трьох описуваних ліків дозволений до вживання пацієнтам з даною патологією. Також це єдиний препарат, який можна приймати щодня (але по чверті таблетки).

Також при виборі засобу варто звертати увагу на протипоказання. У порівнюваних медикаментів вони практично однакові, але якщо пацієнт приймає антибіотики або протигрибкові препарати, то "Сіаліс" вживати не можна. На період лікування краще взагалі відмовитися від ліків від імпотенції, але якщо дуже хочеться, то слід використовувати "Віагру" або "Левітра".

В даний час ліки даної фармакологічної групи використовують не тільки імпотенти, а й здорові люди, які хочуть "підстрахуватися". Для цієї мети підійде "Віагра".

Деякі чоловіки хочуть прискорити настання ефекту або продовжити його дію і з цією метою вживають більше однієї таблетки за раз. Робити це протипоказано, інакше можна добитися прямо протилежного ефекту! При появі побічних дій потрібно припинити прийом препарату і відвідати лікаря.

Еректильні медикаменти не здатні зробити ерекцію, вони всього лише сприяють її настання за рахунок поліпшення кровообігу в статевому члені. Тобто для того, щоб таблетки подіяли, потрібно сексуальне збудження.

Також потрібно пам'ятати, що імпотенція виліковна, і при належному лікуванні можна обходитися без медикаментів. Може знадобитися консультація невролога, психотерапевта, сексолога і інших фахівців.