У чому різниця між геркулесом і вівсянкою

Вівсянка і Геркулес - це товар, який виходять з зерен вівса, але готується різними методами. При цьому яка б методу не використовувалася, але користь від обох продуктів багатогранна. Найголовніше - це дієтичний продукт, тому сміливо можна вживати тим, хто страждає від зайвої ваги.

Овес знижують рівень холестерину, попереджаючи тромбоутворення, сприяють розумових процесів, підвищують тонус всього організму. Також позитивно впливає на роботу нирок, допомагає бути красивими і доглянутими. Адже застосовуючи їх в раціон харчування ви отримаєте гарне волосся, нігті і вся шкіра буде випромінювати здоров'я. Її облюбували люди які мають проблеми з шлунково - кишковим трактом.

Заслужила такої похвали вівсяна продукція з - за великого вмісту необхідних для життєдіяльності організму мікроелементів і вітамінів. Що б розібратися, в чому ж різниця в цих двох, на перший погляд схожих продуктів, необхідно визначиться по кожному з них.

Що являє собою вівсянка


Вівсяна крупа або вівсянка є перероблені зерна вівса, які мають в своєму складі висівки, зародок і т.д. Залежно від способу виготовлення і якості вівсяні крупи поділяють на такі підвиди:

Крупа вівсяна недробленая - при її виготовленні цільні зерна розрізають на часточки, але не прокочують. Вона проходить пропарювання, лущення і шліфування. Тому приготування з неї каші триває близько сорока хвилин. Готовий продукт має приємний смак, але його консистенція вимагає тривалого жування. Навіть після варіння зернистість каші зберігається.

Крупа плющена - це результат плющення неподрібненої крупи, яка попередньо пройшла операцію пропарювання. Ця вівсянка має рифлені відбитки з обох боків зерна, які виходять за допомогою рифлених валків, через які проходить підготовлена ​​вівсяна крупа. При плющенні утворюються дрібні тріщини, які скорочують час варіння цього виду крупи до 20 хвилин.

Що являє собою Геркулес

Геркулес - це вівсяні пластівці, виготовлені з зерен вівса методом спеціальної обробки. Якщо плющення вівсянку отримують методом пропускання через рифлені вальці, то геркулес через гладкі валки.
Процес його виготовлення складається з видалення з зерен їх оболонок і відділення зародків. Далі за допомогою пропарювання великими температурами і плющением в найтонші пластинки отримуємо смачний і поживний продукт. Іноді при пропарюванні застосовують так само високий тиск. Як відомо пропарений і розплющений продукт набагато інтенсивніше поглинає вологу і розварюється.

Що б ще більше знизити час на їх приготування виробники геркулесу застосовують спеціальні технології. Наприклад, злегка надрізають волокна пластівців, роблячи маленькі насічки під час розплющування. Так само, швидкість приготування каш залежить від товщини пластівців, які коливаються від 0,3-0,5 мм.

Всі ці операції дають можливість отримати готову страву всього за пару хвилин. Як результат їм не потрібно тривале приготування, якщо порівнювати з її побратимами, які не пройшли Спецобробка. Сміливо можна стверджувати, що геркулес - це блюдо швидкого приготування, що дуже значимо в наш стрімкий час.

Смачна і корисна каша готова за 3-5 хвилин. Якщо ви хочете посперечатися щодо смачна, то додайте в кашу з додаткові смачні інгредієнти: мед, горіхи, сухофрукти. Ви отримаєте безперечно смачний і корисний продукт, з запасом корисних речовин на цілий день. Адже вона названа на честь видатного героя стародавніх міфів Стародавньої Греції-Геркулеса (Геракла).

3 головних відмінностей між вівсянкою і Геркулесом

Основні відмінності в цих продуктів полягають в наступному:

  1. Технологічний процес виробництва: вівсянка - це цілісні зерна, Геркулес - пластівці, які пройшли багато термічних і механічних операцій (в них входять відділення висівок і зародка, пропарювання, плющення на вальцях).
  2. Біологічна цінність - так як вівсянка схильна до меншої стадії обробки, то містить більшу кількість поживних речовин, ніж пластівці Геркулес.
  3. Час витрачений на їх приготування: в залежності від класу вівсянка готується від 20 до 40 хвилин, Геркулес - продукт швидкого приготування 3-10 хвилин.

Але яку б з них ви б не вибрали, вживаючи її в їжу вранці отримаєте наполіг заряд бадьорості на цілий день.