Ваз 2110 або ВАЗ 2112 порівняння автомобілів і що краще

Вітчизняний автопром займає більшу частину в Росії серед всіх машин. Користуються такою популярністю через своїх вагомих якостей. Вони практично повністю пристосовані до наших кліматичних умов і дорогах. Також приваблюють своєю доступною вартістю в порівнянні з іномарками.

ВАЗ 2110

Це авто випускалося з 1995 року. Спочатку вони були з карбюраторними двигунами, але незабаром стали випускатися з інжекторними. Також з'явилися крім восьмиклапанним і шестнадцатіклапанним мотори, з великим об'ємом. Закінчили випускати дану машину в 2007 р Дизайн автомобіля дуже приємний.

Обтічні форми залучать практично будь-якого автомобіліста. Ця машина виконана досить практичною. Кліренс досить високий, не боїться ям і нерівностей на дорогах. На такому автомобілі легко можна відправитися на природу або в подорож. Зручно відкриваються двері. Досить просторий і комфортний салон. Бічні і дзеркало заднього виду надають загальний огляд.

Максимальна видимість того, що відбувається поза машиною. Великий, місткість багажник дозволить перевозити багато вантажі, не займаючи салон. Мультимедійна система - стандартна магнітола. Кермо без різних підсилювачів, але обертається досить комфортно. Механічна коробка передач дозволить самостійно контролювати розгін і швидкість. Фари широкого діапазону, висвітлюють досить велику поверхню дороги.

переваги:

 • високий кліренс.
 • Легка в управлінні.
 • Добре тримається на дорозі.
 • містка.
 • Хороші ходові якостей.
 • Мінімальна у витратах.

ВАЗ 2112

Ця модель випускається з 1999. Вона вважається прообразом ВАЗ 2110, але більш вдосконалена і ближче до спортивної. Випущена в кузові хетчбек. Але не дивлячись на це має досить місткість багажник. Перевагою цієї машини можна вважати і те, що задні сидіння складаються, кожне окремо. За рахунок цього зручно перевозити більший і за своїми габаритами довгий багаж.

Досить приємна підвіска. Автомобіль їде досить м'яко, «ковтаючи» ями і нерівності. Машина добре пристосована до поїздок по бездоріжжю і нерівних дорогах. Досить прийнятно підлаштовується під російські кліматичні умови. Випускається з восьми- і шестнадцатіклапанним двигуном. Механічна коробка передач. Кермо без підсилювача. Має досить великий кліренс, що дозволяє без праці об'їжджати ями.

Загальна в ВАЗ 2110 і 2112

 • Кузов, практично повну відповідність передньої частини.
 • моторна система.
 • Оздоблення салону, мультимедіа.
 • Рульова система і коробка передач.
 • Багато запчастини взаємозамінні і підходять на обидві машини.
 • Дзеркала.

Відмінні особливості

Найголовнішою відмінністю, звичайно ж, є кузов. Хетчбек і седан. У кожного є свої любителі. Хтось принципово вважає за краще перший варіант, а хтось другий. За рахунок кузова відрізняється і особливість їзди на автомобілі. ВАЗ 2112 значно коротше, що дозволяє їй бути більш маневреної і краще заходити в поворот.

Наступною відмінністю можна відзначити різницю кліренсу. Вона не велика, всього лише 5 мм. Особливої ​​різниці цей факт практично не грає. Обидві машини досить високого рівня прохідності і досить високі, що добре підходить для поганих доріг. Бампери закріплені не низько і не зачіпають купини.

Витрата палива відрізняється незначно. Буквально на кілька десятих часток. Обидва автомобілі практичні і не затратні в змісті. Обсяг паливного бака однаковий.

А ось швидкість розгону відрізняється на цілих 3 секунди. Це не маленький розрив. ВАЗ 2110 розганяється швидше за рахунок своєї ваги і обтічності кузова. Складає цей час 14 секунд до 100 км. ВАЗ 2112 масивніша і важче розганяється, зате більш маневрена і добре обходить перешкоди. Також відмінністю є потужність. У десятки вона на сім коней більше. Це головне за рахунок чого час розгону нижче.

Ще до однієї з головних різниць варто віднести обсяг багажного відділення. Звичайно ж у хетчбека він набагато менше, через властивостей кузова. Але незважаючи на це є відмінні плюси, і це здатність розкладання задніх сидінь, завдяки цьому збільшуючи обсяг багажника. У свою чергу створюючи дискомфорт переїзду в салоні. Тим більше, якщо ця поїздка відбувається взимку. Багажник не утеплений і салон миттєво охолоджується.

Також варто відзначити, що 2112 комфортабельней і функциональней 2110. У ній більше можливостей щодо властивостей салону. Відмінність панелі теж має місце бути.

Звичайно ж ВАЗ 2112, швидше за все, не підійде для сімейних поїздок і виїздів за місто на дачу компанією. І це через свого обмеження в просторі і багажного місця. Така машина краще підійде молодій людині або дівчині, які не їздять великими компаніями і не люблять далекі подорожі. На 2112 можна з'їздити на рибалку або природу, вона дозволяє це робити завдяки своїй прохідності, але без великого багажу. А ВАЗ 2110 навпаки підійде сім'ї або для поїздок великими компаніями. Виїзд на дачу з різною розсадою і інвентарем.