УроПро і Витапрост - порівняння і що краще

Така проблема як запалення передміхурової залози створює досить багато неприємних симптомів і може серйозно обмежити життєву активність пацієнтів. Найчастіше дане захворювання виникає при аутоімунних порушеннях і в результаті проникнення інфекцій в сечовий канал.

Для лікування такого захворювання потрібні певні медичні препарати. УроПро і Витапрост є одними з кращих засобів, які позбавляють від порушень роботи передміхурової залози при різних захворюваннях.

УроПро

Даний препарат має здатність впливати на м'язи сечового міхура усуваючи запальні вогнища і запобігаючи ситуації, коли формені елементи крові викликають тромби в різних ділянках. Компоненти в його складі створюються на основі натуральних засобів.

Активні речовини є пептидними біорегулятори, володіють здатністю до регулювання функцій клітин у разі їх нестабільної роботи, в залежності від порушень проводиться стимуляція або відновлення.

Пептиди передміхурової залози, що входять до складу, сприяють скороченню часу при згортанні крові, дозволяють зміцнювати судинні стінки створюючи додаткову антиагрегационной функцію. При потраплянні препарату в організм поліпшується мікроциркуляція крові, поліпшується розчинність артеріальних і венозних тромбів. Загальна лікувальний вплив допомагає сформувати імуномодулюючі процеси, виникає стимуляція роботи імунної системи. Препарат може виступати каталізатором вироблення антитіл, які надають антигістамінний і антисеротониновое вплив.

Наявність пептидних біорегуляторів створює можливість для необхідного лікування хронічного простатиту і усувати його негативний вплив. Може призначатися в період проведення різних форм операцій на передміхуровій залозі.

Найбільш актуально при призначенні даного препарату використовувати тільки ректальні супозиторії, їх вплив буде максимально ефективним. В окремих випадках може застосовуватися розчин у вигляді ін'єкцій або рідше - таблетки.

Витапрост

Розглянутий препарат має високопреімущественное дію на передміхурову залозу і нейтралізує безліч негативних процесів, що протікають в ній. Зменшує будь-які запальні вогнища, покращує м'язовий тонус сечового міхура. Зменшує шанси тромбоутворення в судинах за допомогою поліпшення мікроциркуляції крові.

Використання даного лікарського препарату дозволяє усунути дискомфортний стан або виникають болі, проблеми з сечовипусканням набувають менш виражений характер, відбувається нормалізація і відновлення копулятивній функції.

У більшості пацієнтів при регулярному прийомі відбувається зменшення передміхурової залози і зникає ризик прояву хронічних уражень простати, при цьому не зазначається змін в складі сечі, який би відбивався при проведенні аналізів. Випуск препарату проводиться у вигляді ректальних супозиторіїв і таблеток, вкритих кишковорозчинною оболонкою.

Які є загальні властивості?

Обидва препарати спрямовані на запобігання проблем з передміхурової залозою і позбавляють від сформованих розладів в даному органі, в тому числі хронічного плану. Подібне вплив на урогенітальну систему у обох засобів:

  1. Поліпшення кровообігу простати.
  2. Відбувається відновлення показників секрету передміхурової залози.
  3. Запобігання тромбоутворення в судинах і венах.
  4. Ліквідація запалень і набряків в простаті і оточуючих тканинах.
  5. Позбавляють від болю при сечовипусканні.
  6. Відбувається стимуляція м'язового тонусу безпосередньо в сечовому міхурі.
  7. У обох препаратів присутні натуральні компоненти.
  8. Можна використовувати в якості профілактичних засобів або в післяопераційний період.

Чим вони відрізняються?

УроПро крім основного впливу на простату, надає множинне терапевтичний вплив загального плану. В основному це забезпечується за рахунок посилення місцевого імунітету і активного опору компонентів препарату щодо хвороботворних мікроорганізмів. Крім цього змінюється якісний склад насінної рідини, створюються сприятливі умови для її формування.

Витапрост особливо ефективно покращує мікроциркуляцію крові за рахунок розширення непошкоджених капілярів в стінках сечового міхура. Таким чином усувається фізіологічна репарація в тканинах з порушеним кровообігом.

При використанні даного засобу при лікуванні симптомів хронічного простатиту абактеріального можна гарантовано захистити організм від загострення захворювання. Препарат має специфіку по відновленню чоловічої сечостатевої системи і усунення больових проявів, особливо при різних загостреннях.

Особливі рекомендації по призначенню

При використанні УроПро для лікування хронічного простатиту необхідно додаткове комплексний вплив інших груп ліків і процедур. Актуально використовувати УроПро при виявленні низької якості сперми і неповноцінного сім'явиверження. Ці фактори також можуть бути результатом розвитку безпліддя і неможливості здійснити зачаття.

Рекомендується використовувати при утворенні ускладнень в відновлювальний період після операції на простаті. Якщо порушення в передміхуровій залозі пов'язані з віковими перетвореннями, то даний засіб також необхідно використовувати.

Витапрост крім ефективної боротьби з простатитом має відмінні показники для застосування в профілактичних цілях, це знизить ймовірність прояву даного захворювання. Витапрост володіє більш широким спектром впливу при абактеріальним простатиті, він не тільки усуває запалення, але надає протимікробний ефект, коли пригнічуються мікроби і шкідливі бактерії.

Доцільно використовувати при появі симптомів копулятивній дисфункції, коли у чоловіків внаслідок хвороби простати виникають виражені проблеми зі збереженням ерекції.