Трімедат і Дюспаталін порівняння і що краще вибрати

При появі болю в шлунково-кишковому тракті і виникненні спазмів лікар призначає препарати, здатні зняти неприємні відчуття в короткі терміни. Що володіють міотропною дію спазмолітики, Трімедат або Дюспаталін, справляються з цим завданням на відмінно.

Трімедат

Цей спазмолітик має сильну дію. Він створений на основі тримебутин, речовини, здатного відновлювати моторику і чутливість шлунково-кишкового тракту за допомогою стимулювання його м'язів. Лікарський засіб допомагає спорожнити вміст шлунка, зменшує тиск сфінтерного апарату стравоходу, стимулює м'язову активність кишечника, допомагає організму переварити важку їжу.

Медикамент рівномірно всмоктується, набирає максимальну концентрацію через пару годин, після чого проходить його розпад у печінці і наступний висновок з організму у вигляді незмінних продуктів метаболізму.

Препарат приймають при:

 • Виникненні неприємних симптомів в шлунково-кишковому тракті, наприклад, печії, здутті, відрижці, порушення стільця і ​​т.д.
 • Появі нудоти або блювоти.
 • Виникненні болів в районі шлунка.
 • діагностуванні СРК.
 • Підготовці до лікарського обстеження і в деяких інших випадках.

Спазмолітик дозволений до застосування дітьми при виявленні у них диспепсичних симптомів.

Медикамент продається в таблетках. За інструкцією їх приймають, не розжовуючи і запиваючи великою кількістю чистої води. Стандартне дозування для дорослого становить 300-600 мг на добу. Для попередження рецидивів терміни прийому таблеток можуть бути збільшені до 12 тижнів. Дитяча дозування не повинна перевищувати 75-150 мг Трімедата на добу. Зовсім маленьким пацієнтам виписують Трімедат у вигляді суспензії в дозуванні 1-6 чайних ложок на добу. Схему лікування повинен прописувати педіатр.

При застосуванні ліків може з'явитися висип, яка проходить відразу ж після його скасування.

Вартість 10 таблеток в дозуванні 100 мг починається від 224 рублів.

Дюспаталін

Він володіє міотропною дією спазмолітик продається в капсульної або пігулки формі. В основі медикаменту лежить гідрохлорид мебеверина.

Лікарський засіб показано при:

 • Виникненні спазмів в області шлунково-кишкового тракту.
 • Діагностуванні синдрому роздратованого кишечника.
 • Появі болю і дискомфортних станів в кишкової області і т.п.

Дюспаталін не призначають протягом вагітності та при виявленні алергії. Капсули заборонено призначати хворим до 18 років. Їх необхідно ковтати цілими, так як їх оболонка сприяє пролонгованим дії медикаменту.

Препарат необхідно випивати за 20 хвилин до основного прийому їжі, запиваючи великою кількістю чистої води. Стандартне призначення для дорослого не повинно перевищувати 400 мг на добу. Після поліпшення самопочуття дозування плавно знижують.

Аптечне засіб може сприяти розвитку деяких побічних симптомів:

 • Появі шкірної висипки вірусної природи.
 • Виникнення невротичного набряку.
 • Виникненню алергії і анафілактичнихреакцій.
 • порушення стільця.
 • Відчуття запаморочення, нудоти.
 • виникненню мігрені.

При прийомі таблеток не можна виконувати роботу, що вимагає високої концентрації уваги.

Вартість 50 таблеток в дозуванні 135 мг починається від 644 рублів.

Що спільного між ними

Трімедат і Дюспаталін вважаються сильнодіючими спазмолитиками і належать до однієї групи фармацевтичних препаратів.

Ліки допомагають послабити шлункові болі, зняти неприємні симптоми в кишковому тракті, сприяють посиленню роботи кишечника і т.п.

Обидва медикаменту можна приймати тривалий час, однак це необхідно робити під контролем терапевта.

Чим вони відрізняються

Незважаючи на приналежність до однієї фармацевтичної групі, спазмолітики мають значні відмінності.

Медикаменти відрізняються за складом основного речовини і механізму його впливу. У Дюспаталін міститься мебеверін, який розслабляючи діє на кишечник, усуваючи неприємні відчуття і спазми. У Трімедате міститься тримебутин, який надає збудливу дію на гладкі м'язи.

Крім того, спазмолітики відрізняються по лікарській формі і випускаються різними виробниками. Трімедат є корейським препаратом і продається в таблетках або в рідкому вигляді. Батьківщиною Дюспаталина є Голландія і його виробляють в капсульної або пігулки формі.

Відрізняються ліки і за вартістю.

Що з них, коли і для кого краще

Трімедат найчастіше виписують хворим, схильним до запорів. Активна речовина медикаменту зменшує період кишкового транзиту, надаючи проносний ефект і нормалізує стілець.

При болях в області кишкового тракту і шлунка виписують Дюспаталін, активна речовина якого здатне зняти кишкові спазми і налагодити роботу внутрішніх органів. Саме тому при спастичних болях краще купувати його.

Якщо у пацієнта діагностовано синдром роздратованого кишечника, то йому зможуть допомогти обидва препарати. Їх прописують поряд з пробіотиками та деякими іншими комплексними засобами. Однак схему лікування здійснює тільки терапевт, орієнтуючись на конкретну медичну історію.