Трімедат і Необутін порівняння препаратів і що краще взяти

Сьогодні часто зустрічаються люди, які мають проблеми зі шлунком і іншими органами шлунково-кишкового тракту. Для поліпшення самопочуття хворі вдаються до лікарських засобів, дія яких спрямована на поліпшення моторики шлунково-кишкового тракту і зняття больових синдромів. Серед таких ліків лідирують Трімедат і Необутін.

Трімедат

Цей високоефективний медикамент регулює і нормалізує моторику кишкового тракту, а також знімає спазми. Активний компонент препарату, тримебутин, проникає в кишечник хворого і миттєво пригнічує біль. При цьому він не має шкідливого впливу на шлунок і в цілому на організм хворого.

Трімедат призначають при:

 • Болях в області шлунково-кишкового тракту.
 • Кольках і спазмах.
 • рясної блювоти.
 • Збої в роботі кишкового тракту.
 • Непрохідності кишечника після операцій.
 • Метеоризмі і здутті живота і т.д.

Лікарський засіб необхідно приймати суворо під контролем лікуючого лікаря, так як є деякі протипоказання:

 1. Дитячий вік (до 3 років).
 2. Алергія на складові компоненти.
 3. виношування плоду.
 4. вигодовування дитини.

У рідкісних випадках лікар може прописати ліки вагітній жінці. Однак вона повинна перебувати на пізніх термінах вагітності.

Медикаментозний засіб не має серйозних побічних реакцій. На першому місці стоїть шкірний висип, яка проходить при скасуванні таблеток. В інших випадках засіб не надавало негативного впливу на пацієнтів.

Лікуючий лікар призначає схему терапії після проведення діагностики пацієнта. Найчастіше лікування триває протягом місяця. У рідкісних випадках доктор виписує другий курс терапії.

У медикаменту є лише один недолік - це його висока вартість. Упаковка з 10 таблеток в дозуванні 100 мг коштує від 285 рублів. З огляду на тривалість курсу, необхідно розуміти, що на лікування доведеться витратитися. В аптеках представлені аналоги препарату за нижчою ціною. Серед них - Необутін.

Необутін

Цей медикамент регулює і тонізує кишковий тракт. Основний компонент ліки, тримебутин, має безпосередній вплив на кишечник, регулюючи його моторику, відновлюючи м'язову активність і знімаючи біль у животі.

Його призначають при:

 • роздратованому кишечнику.
 • Кишкової непрохідності після операцій і т.п.

Необутін необхідно застосовувати під лікарським контролем зважаючи на наявність деяких протипоказань. Серед них:

 1. Недостатність або непереносимість лактози.
 2. Мальабсорбація кишечника.
 3. Дитячий вік.
 4. Виношування і вигодовування дитини.
 5. алергічні реакції.

Ліки можуть викликати висипання, запаморочення, апатію, мігрень, порушення стільця, затримку сечі, набухання молочних залоз, зміна жіночого циклу, депресивні стани тощо.

Терапевтична схема полягає в призначенні Необутіна протягом 4 тижнів у дозуванні 600 мг у день, після чого дозування зменшують в два рази і продовжують прийом ліків ще близько 12 тижнів.

Вартість препарату в дозуванні 100 мг за 10 таблеток починається від 150 рублів.

Що спільного між ними

Трімедат і Необутін є міотропною спазмолітичними препаратами, основним компонентом яких є тримебутин малеат. Ця речовина надає розслабляючу і тонізуючу дію одночасно.

Дослідження показали, що 90% пацієнтів з 100, які страждали абдомінальними болями, після прийому таблеток відновили своє здоров'я. Медикаменти є не тільки високоефективними, але і безпечними. Обидва препарати мають мінімальні побічні дії.

Медикаментозні засоби мають таблеткового форму випуску. Схему лікування прописує лікуючий лікар. Найчастіше на початку лікування призначається більш висока дозування ліків. Через кілька тижнів, коли больові симптоми значно знижуються, дозування плавно зменшують.

Медикаменти виробляють в Південній Кореї і Росії.

Порівняння і відмінності

Основна відмінність між Трімедатом і Необутіном полягає в вартості. Перший засіб коштує на 15% дорожче свого аналога.

Вартість Трімедата вище, тому як ці таблетки мають меншу кількість побічних дій і більш широкий спектр застосування. Дослідження показали, що це аптечне засіб є більш ефективним і швидкодіючим. Позитивні відгуки хворих, які приймали дані таблетки, говорять самі за себе.

Однак не варто недооцінювати дію Необутіна. При тривалому прийомі таблеток хворі повністю позбавляються від неприємних відчуттів в шлунково-кишковому тракті, таких як здуття, метеоризм, болі і т.п.

Що ж краще

Перед призначенням препарату хворий повинен пройти планомірне клінічне обстеження організму. На підставі результатів лікуючий доктор виписує або Трімедат, або його аналог.

Перший медикамент має більш широкий спектр застосування. Його призначають при болях в області шлунково-кишкового тракту, кольках, спазмах, збої в роботі шлунково-кишкового тракту, при кишкової непрохідності після порожнинних операцій, при метеоризмі, блювотних позивах, здутті і т.д.

Його аналог вважається слабше. Однак він допомагає при роздратованому кишечнику або при його непрохідності в післяопераційному періоді.