У чому різниця між ціною і вартістю

Кожен товар або послуга мають свою вартість. Її розрахунок в кожному окремому випадку досить складний і не завжди однозначний, але факт залишається фактом: вартість і ціна - це принципово різні економічні категорії. Тільки чомусь навіть кваліфіковані фахівці іноді дозволяють собі плутати ці поняття. Вони дійсно схожі, але абсолютно різні. Розберемося більш детально в даному питанні.

Що таке вартість

Вартість товару або послуги становлять ті витрати, які виробник поніс для виробництва продукції або послуги (послуги також виробляються). Оцінюються такі витрати в грошовому вираженні, навіть коли мова йде про час - воно також має свою ціну. Саме на даному етапі в основному виникають спірні питання щодо визначення вартості. На короткому проміжку часу вартість товару або послуги практично не змінюється. У економістів також є поняття споживчої вартості - в даному випадку мова йде про індивідуальні переваги клієнта.

Дуже важливо при визначенні вартості точно знати, як оцінити суб'єктивні параметри - час, витрати енергії і сил працівників і т.д. Це вкрай важливо на сучасному ринку.

Що таке ціна

Вартість товару або послуги фактично є складовою ціни, тому як ціна - це вже сума, за яку продавець готовий продати покупцеві товар або послугу. Крім вартості, ціна включає також суму націнки, яку продавцю необхідно отримати після реалізації. Залежно від ряду зовнішніх чинників, націнка може бути різною. Наприклад, під час сезонних акцій або розпродажів. Також є ряд товарів і послуг, ціна яких фіксована державою і не може перевищувати певних норм (цукор, хліб, електрику і т.д.).

Раніше існувала думка, що ціна окремого товару не може бути менше його вартості. Це логічно, інакше продавець і виробник працюватимуть собі в збиток. З розвитком мереж супермаркетів дане твердження видозмінилася. Наприклад, продавець може знизити ціну одного товару нижче його вартості, але значно підвищити ціну іншого товару, перекриваючи таким чином різницю. У першому випадку зазвичай мова йде про товар, який користується невеликим попитом, у другому - навпаки.

Порівняємо ціну і вартість

Отже, вартість - це вираз витрат, які необхідно було зробити для випуску даного товару або послуги. Якщо дані витрати виразити в грошовій формі і додати об'єм прибутку, яку хоче отримати продавець, то отримуємо ціну продукції. Начебто все зрозуміло, але коли звучить питання «скільки коштує товар?», Легко помилитися, тому що зазвичай говорять ціну, а правильна відповідь - вартість. Адже ціна включає «навар» продавця, тобто необ'єктивне вираз вартості товару.
Таким чином, вартість - це тільки частина вартості товару. Виражається, як правило, у грошовій формі, але може бути виражена і в натуральній. Ціна завжди виражається в грошовій формі.

Вартість - поняття більш складне і вимагає значних витрат сил для розрахунку. Ціна - це більш просте поняття, обумовлене бажанням покупця одержати прибуток, оплатити необхідні податки і збори, а також бажання продавця конкурувати на ринку.

Об'єктивне і суб'єктивне

При формуванні вартості вплив, здебільшого, надають об'єктивні чинники: матеріали та ресурси, витрачені на виробництво. З суб'єктивних можна відзначити вартість праці, витраченого на виробництво. Ціна - це найчастіше набір суб'єктивних чинників. Розглянемо на прикладі ціноутворення на нерухомість.

Об'єкти нерухомості, що володіють однаковим набором якостей, мають також приблизно однакову вартість. Однак, ціна може бути різною в залежності від розташування об'єкта (центр або околиці), близькості об'єктів інфраструктури (супермаркети, метро, ​​лікарні, школи і т.д.), а також особливостей самого району (історичний, індустріальний і т.д.).

Однакові по плануванню квартири в однакових типах будинків з схожим ремонтом можуть значно відрізнятися в ціні, тому що одна буде розташована в центрі, а інша - на околиці. Точно так само можна сказати про квартиру, поблизу якої є велика мережа магазинів і про квартирі, розташованій в тихому районі на віддалі від супермаркетів.

Відмінності між ціною і вартістю можуть бути значними. Якщо на продуктах харчування це, як правило, не більше 30%, то на решті продукції може бути і 100%, і 500%.