У чому різниця між консилером і коректором

Сучасні косметичні засоби дозволяють змінити зовнішність до невпізнання. Звичайно, далеко не всім потрібні кардинальні зміни, але приховати недосконалості шкіри обличчя не відмовиться жодна дівчина. І для цих цілей були розроблені такі продукти як консилер і коректор.

консилер

Як правило, консилер має непрозорою структурою, має колір, наближений до природного відтінку шкіри. Головним завданням косметичного продукту є маскування візуальних недоліків. У складі кошти нерідко присутні антиоксиданти, вітаміни і антисептики, завдяки яким досягається освітлення пігментації, підсушування запаленого прища, і навіть приховування невеликих зморшок.

Якщо при макіяжі дівчина поставила перед собою завдання підкреслити достоїнства свого обличчя і зробити його більш рельєфним, їй буде потрібно зробити за допомогою консілера кілька певних ділянок на пару тонів світліше, ніж її шкіра і застосовуваний тональний крем.

При виборі консілера слід орієнтуватися на власний колір шкіри, або ж допускається придбання тони трохи світліше. Але не варто покладатися на зап'ясті руки, так як відтінок в цій області не збігається з тим, що на обличчі. Також проводити покупку слід при денному освітленні.

коректор

Ефект від коректора досягається за рахунок кольорокорекції. Він випускається у великій кількості відтінків. Кожен з них має своє призначення в корекції окремих проблем із зовнішністю.

зелений дозволить заховати проявилися капіляри, опіки від сонця, червоні прищі і алергічний висип. Помаранчевий і жовтий підійдуть для того, щоб приховати явні синці під очима і синюваті прожилки вен, які проступили.

Фіолетовий і блакитний стане в нагоді тим, хто постраждав від укусів комах або невдало нанесеного автозасмаги. білий сформує фарфоровий ефект шкірі. Коричневу пігментацію замаскує коректор бузкового кольору. Якщо дівчина помітила, що синці на її обличчі мають зеленуватим відтінком, їй слід скористатися рожевим або червоним коректором. Також вони допоможуть і при так званій "землистої" шкірі.

що спільного

Обидва косметичних кошти можна назвати секретними, так як неозброєним поглядом складно виявити їх нанесеними на обличчя. Найчастіше косметичні засоби випускають у формі легкої пудри, володіє кремообразной структурою. Виробляються у вигляді баночок, олівця або флакончика з пензликом. Обидва мають призначення маскування дефектів зовнішності.

Консилер і коректор наносять на зволожену кремом і чисту шкіру обличчя, після чого розтушовують пальчиками або спеціальним спонжем.

порівняння

спосіб нанесення

консилер наносять перед тональним кремом, інакше він буде підкреслювати зморшки особи і забиватися в складочки. Якщо змішати його з праймером, можна домогтися більш рівного ефекту.

Коректор ж слід використовувати до нанесення тональної основи. Бренди виробляють засоби, спрямовані на вирішення певних проблем в зовнішності, і вони мають різний колірним позначенням.

результати

Консилер переважно використовується для незначною маскування дефектів. В основному представниці жіночої статі люблять ховати з його допомогою темні кола під очима. Також їм можна позначити контур губ, який буде тримати форму нанесеною помади і не дасть їй розтектися, скорегувати похибки в намальованих стрілках або смоки Айсе.

Коректор - більш серйозне косметичний зброю, він допоможе заховати досить помітні візуальні проблеми, такі як прищі, алергічні почервоніння і пігментні плями. За рахунок високої щільності в структурі із завданням маскування недосконалостей він справляється краще. За допомогою рідкого кошти можна досягти ефекту невеликого ліфтингу.

Склад і форма випуску

Коректори випускаються в декількох форматах, але найбільшу популярність здобув рідкий варіант, в комплекті з яким йде зручна пензлик для його нанесення. У плані відтінків можна не турбуватися, адже кожна знайде ідеальний під свою шкіру і для усунення певних проблем. Для подорожей краще придбати зручний коректор у вигляді стіки.

Для жирної шкіри виробляються коректори в форматі олівця з сухою текстурою. На прилавках знайдуться і кремові варіанти засоби, здатні замінити тональний крем. У складі нерідко можна зустріти антибактеріальні складові.

Консилери практично не відрізняються від коректорів в цьому моменті, але мають свої тонкощі. Правда іноді виробники і самі плутаються в тому, що відправляють на прилавки магазинів.

Основні відмінності:

  1. коректор має густу і щільну консистенцію, а консилер - ніжну, рідшу і легку.
  2. коректор підсушує шкіру, що позитивно впливає на такий дефект, як прищі, так вони швидше усуваються, а не тільки маскуються. консилер ж трохи зволожує.
  3. Коректор слід наносити на обличчя точковими мазками, фокусуючись на проблемних місцях. Консилер дозволяє захоплювати локальні зони.
  4. Коректори можна знайти в широкій колірній гамі, в той час як консілери виробляють в наближених до природного відтінку.
  5. коректор точково наносять на окремі прищики, висипання, почервоніння. Консилер застосовують на зону, він висвітлює веснянки, кола під очима і над ними, пігментні плями.