Трекрезан або Кагоцел чим вони відрізняються і що краще

Імунітет, поняття, яке чули, напевно, все. Воно не з чуток повинно бути знайоме, адже для нашого організму імунітет - це бар'єр від захворювань, і від його стану залежить наше життя.

У сучасному світі дуже багато факторів, що впливають на наш організм. Це і екологія, яка зараз знаходиться в жалюгідному стані, клімат, інфекції, стрес, перевтоми і шкідливі звички.

Ми не завжди вчасно можемо убезпечити свій організм, від цього страждає наша імунна система. Раніше з цим справлялися за допомогою загартування фізичної та морально. Але через швидкий ритм життя не завжди є час на це. Але наука не стояла на місці, і знайшла рішення.

Сьогодні ми розглянемо і порівняємо два препарати, розроблені для підвищення імунітету, це Трекрезан і Кагоцел.

Трекрезан

Иммуномодулирующий препарат, розроблений в 70-х роках радянським хіміком Воронковим Михайлом Григоровичем для військових. Він підвищує імунітет, за рахунок вироблення інтерферонів. Підсилює фагоцитарную функцію організму. Нормалізує апетит. Збільшує витривалість, переносимість стресів. Людина менше відчуває болючі відчуття при перепаді температур і до інших оточуючих факторів. Має антитоксичну дію.

У складі: оксіетіламмонія метілфеноксіацетат, крохмаль картопляний, цукор молочний, стеарат кальцію.

Кагоцел

Також Російський препарат, розроблений в НДІ, основна його функція, вироблення інтерферонів, підвищують імунну систему. Надають противірусний захист. При споживанні в невеликій кількості не токсичний і не викликає звикання.

Захищає організм від сезонних захворювань, наприклад, восени, навесні, коли імунітет ослаблений, а погода не передбачувана. Максимальна ефективність препарату спостерігається на четвертий день прийняття таблеток. Працює навіть при запізнілому лікуванні.

У складі: кагоцел (полімер, що складається з бавовни і целюлози), картопляний крохмаль, стеарат кальцію, кросповідон.

схожість ліків

Хоча у препаратів склад абсолютно різний, зате подібності в іншому майже ідентичні.

 1. Форма випуску - таблетки.
 1. Побічний ефект: алергічна реакція.
 2. Підвищують роботу макрофагів.
 3. Добре поєднуються з іншими ліками.
 4. Накопичуються в печінці.
 5. Не викликають звикання.

Схожі протипоказання:

 1. підвищена чутливість.
 2. період лактації.
 3. вагітність.
 4. непереносимість лактози.

розрізняючи препаратів

Парочка Відрізняй все-таки є:

 1. Трекрезан діє на вироблення альфа- і гамма-інтерферонів, а кагоцел на альфа- і бета-інтерферони.
 2. Трекрезан можна вживати з 12 років, кагоцел з 3 років.
 3. Трекрезан збільшує стресостійкість, має антитоксичну дію.
 4. Цінова категорія: кагоцел 200-250 рублів, трекрезан 300-530 рублів.
 5. Трекрезан випускається за рецептом.

Що краще підходить для лікування?

Для того щоб почати пити таблетки необхідно зрозуміти, які ліки, для чого підходить, а для чого немає. Також краще всього звернутися до лікаря для консультації, а не займатися самолікуванням, фахівець вам обов'язково допоможе і підкаже яку правильну дозу ліків варто приймати і яка кількість разів. Головне, не нехтуйте порадами доктора.

Трекрезан прописують при:

 1. ГРВІ.
 2. Профілактика вірусних захворювань.
 3. Високі фізичні навантаження.
 4. підвищує працездатність.
 5. Хронічна втома.
 6. стрес.
 7. Алкогольна залежність.
 8. Профілактика постинфекционной астенії.
 9. Отруєння хімічно речовинами.

Кагоцел радять при:

 • ГРВІ.
 • Профілактика вірусних захворювань.
 • Герпес у дорослих.

Підведемо підсумок

Віруси підстерігають нас на кожному кроці, вони паразитують в наших клітинах, знижуючи тим самим наш імунітет. Шляхи зараження дуже різноманітні також і різноманітні хвороби. Це і вітряна віспа, грип, ГРВІ, кір, СНІД, гепатит, герпес, кліщовий енцефаліт.

У нашому організмі присутня безліч вірусів, але вони починають себе проявляти тільки при ослабленому імунітеті. Ось проти грипу ми ставимо вакцину. А щоб не дати себе в образу застуді, варто подбати про своє здоров'я заздалегідь і вибрати ліки, які в цьому вам допоможуть.

Якщо ваш вибір стоїть між трекрезаном і Кагоцелом, то в першу чергу варто звернути увагу на те, для чого саме ви купуєте ліки. Якщо вам потрібна лише профілактика інфекційних захворювань, то сміливо беріть кагоцел. Його ціна значно нижче і зручно використовувати, захворівши всією сім'єю, особливо якщо є діти, так як його можна пити з 3 років.

Але, а якщо у вас стресовий стан і перевтома, хронічна втома, одним словом захворювання властиві для жителів мегаполісів, трудоголіків, офісних співробітників, студентів і школярів, то вам варто придбати трекрезан. Він цілком і повністю впорається з вашими проблемами.

Також трекрезан приходить на допомогу спортсменам, щоб знизити напругу фізичне і моральне, на тлі яких зазвичай значно падає імунітет. трекрезан є легальним препаратом, а не допінгом. Його вже двадцять років вживають професійні спортсмени.